Jen částečný důvod k radosti

Lucie Steklá 2015-11-04 13:20:00

Postoloprty – Několik jednání na téma dostavby rychlostní silnice R7 absolvovali představitelé postoloprtské radnice v minulých týdnech. Situace ohledně postavení Ředitelství silnic a dálnic k této stavbě se stabilizovala a slibovaná realizace díla dostává konkrétnější obrysy.

S příchodem velkého investora do průmyslové zóny Triangle se snad změnil i názor ministerstva dopravy a dostavba této komunikace by se konečně měla stát prioritou i pro vrcholné orgány státu. Pravidelná jednání zástupců ŘSD a představitelů měst, jichž se dostavba R7 týká, se konají každého čtvrt roku. „Postoloprty však mají jen částečný důvod k optimismu. Kladem je, že stavba úseku Postoloprty – Bítozeves je za dveřmi. Naopak stavba úseku Postoloprty, zkapacitnění obchvatu, je zatím dosti vzdálená.
Směrem k Bítozevsi by se mohlo začít stavět na jaře příštího roku,“ řekl Zdeněk Pištora, starosta Postoloprt. Důvodem posunu prací je dopracování posudku vlivu části stavby na životní prostředí. ¨
„Nezbývá než věřit, že tento termín bude snad už konečný,“ dodal starosta. Součástí výstavby bude vybudování velké mimoúrovňové křižovatky osmičkovitého typu v místě dnešní křižovatky od stavební firmy na konci města. Z tohoto místa povede také doprovodná komunikace souběžně s R7 až k Bítozevsi v délce téměř 4 kilometrů. Ukončení výstavby úseku se předpokládá do konce roku 2017.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Chomutvo, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Žatec, řidič kamionové dopravy.

Hledáme řidiče kamionové dopravy na pravidelnou práci. Denní návraty, po-pá, odjezdy ze Žatce.
Kontakt: Denisa Nakládalová
Tel.: 770 166 685
E-mail: nakladalova@multitrans.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz

Poslední videa

Městské hodiny na věži kostela v Podbořanech jsou opravené

Postaral se o to hodinář Miloš Flossmann.

Přehrát video
Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video