Špalíček zajímavých míst

Lucie Steklá 2015-11-11 14:40:00

Okres Louny – Malý špalíček výletů – Ústecký kraj. To je nová publikace, která v těchto dnech míří do knihkupectví a jejíž vydání podpořil Ústecký kraj. „Vítám, že série knih, které nabízejí zajímavé turistické cíle v krajích, doputovala do Ústeckého kraje. Jsem přesvědčen, že návštěvníkům ze všech koutů republiky máme co nabídnout. A tato publikace je toho důkazem,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček. Svazek je dalším vydáním ze série krajských turistických průvodců s podtitulem „Autem po Čechách, Moravě a Slezsku“ a obsahuje také pětadvacet volných vstupenek do muzeí, zámků a dalších turistických cílů v kraji.

Publikace nabízí na 220 stranách 52 tipů a lokalit v kraji, které stojí za zhlédnutí. Řada Malý špalíček výletů je koncipována jako 52 výletů na 52 víkendů v roce. Obsahuje tedy dvaapadesát kapitol, popisujících nejzajímavější místa v kraji.
„Okresu Louny se týkají kapitoly Nový Hrad, Louny, Slavětín, Peruc, Krásný Dvůr, Žatec a Džbán. Každá kapitola obsahuje krátký popis nejzajímavějších míst, perličky a zajímavosti, praktické informace, jako otevírací doby, parkování, služby a akce, fotografie a mapku,“ řekla k nové knize Pavla Mikysková, asistentka nakladatelství.  Přílohou každého dílu Malých špalíčků výletů jsou vstupenky 1+1 do turisticky atraktivních míst, platné většinou přibližně tři roky od vydání knihy.
U „Ústeckého“ dílu Špalíčku je platnost do konce roku 2018. „Okres Louny je zastoupen vstupenkami do zámku Nový Hrad v Jimlíně, do Chmelařského muzea a Chrámu chmele a piva v Žatci,“ dodala P. Mikysková.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Chomutvo, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Žatec, řidič kamionové dopravy.

Hledáme řidiče kamionové dopravy na pravidelnou práci. Denní návraty, po-pá, odjezdy ze Žatce.
Kontakt: Denisa Nakládalová
Tel.: 770 166 685
E-mail: nakladalova@multitrans.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz

Poslední videa

Městské hodiny na věži kostela v Podbořanech jsou opravené

Postaral se o to hodinář Miloš Flossmann.

Přehrát video
Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video