Jaroslava Lišková absolutní přebornicí: Jablečný den letos navštívilo čtyři tisíce lidí

Alla Želinská 2016-10-06 10:39:00

Krásný Dvůr (až) Správa státního zámku v Krásném Dvoře je spokojena. Jablečný den, který se letos konal již pošesté, uplynulou sobotu navštívilo okolo čtyř tisíc návštěvníků! „Moc děkujeme všem sponzorům, pomocníkům, dobrovolníkům, hospodyňkám a cukrářkám za výbornou atmosféru, spoustu nejen jablečných dobrot a zábavu především pro děti,“ s radostí a vděkem hlásí kastelánka krásnodvorského zámku Michaela Hofmanová.

Absolutní všestrannou přebornicí soutěží vyhlášených v rámci Jablečného dne se stala Jaroslava Lišková z Chrášťan, která vyhrála soutěž o nejkrásnější rukodělný výrobek s jablečnou tématikou (tu hodnotila porota) s tematickým prostíráním a zároveň zvítězila v soutěž o nejlepší jablečný produkt (hodnotili návštěvníci dne) se svými jablečnými dobrotami.
Na dalších oceněných místech se v kategorii výrobků umístila Iva Lněníčková a Marcela Šteflová. V kategorii produktů to byla Základní škola Krásný Dvůr a Gymnázium a SOŠ Podbořany.
Na Jablečném dni v Krásném Dvoře se mj. představily mateřská centra Jonáš z Podbořan a Jablíčko z Nepomyšle, volnočasové centrum Bertík z Kryr a spousta dalších.
„Jablečný den dopadl skvěle, poptávka byla opravdu obrovská a prodali jsme úplně vše. A to jsme pekly některé do rána,“ směje se Zdenka Lněníčková z Jablíčka, které také mělo velký úspěch u návštěvníků se svou dílničkou na výrobu svíček.
Děti se vozily na ručně točeném kolotoči, užily si střelnici, shlédly pohádku a vozily se na koních, Václav Staněk z dvorce Chmelištná předvedl koňskou show. Počasí se i letos vydařilo.

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video