Komentář Veroniky Saláškové: Málo je mlátili

Veronika Salášková 2011-05-16 00:00:00

Jako z akčního filmu vypadala scéna, která se odehrála poslední sobotní únorové odpoledne v Žatci u jezu na Ohři. Hasiči zde z vody vytahovali téměř zcela potopené auto, kterému nad vodou čněla jen záď. 

Nikdo nevěděl, jak dlouho je auto pod vodou a jestli v něm někdo není. Všichni proto spěchali, bojovali o minuty. Na místo byl zavolán i policejní potápěč. Po vytažení auta se situace vyjasnila. Jednalo se o vůz, který byl předchozího dne ve večerních hodinách ukraden. „Proč někdo ukradne auto a vzápětí ho hodí do řeky?” zeptal se asi každý, kdo to slyšel. Věděla to jen čtveřice mládenců, která tento kousek měla na svědomí. Auto do řeky „uklidila“ poté, co se jí ho nepodařilo nastartovat. Chtěli se jím svézt na diskotéku do Loun. Potřebujeme na dýzu, ukradneme auto. Nejde nastartovat, žádný problém, hodíme ho do řeky, bylo zřejmě jejich heslo.

Když ho nenastartovali, měli ho nechat být. Majitel by ho po opravě mohl zase používat, takto je auto na odpis. Nehledě na to, že kvůli blbosti čtyř kluků zbytečně vyjížděli hasiči, kterých v tu dobu mohlo být třeba jinde. Nechat je zaplatit cenu automobilu i výjezdu by pro ně možná bylo poučné. I když asi už je pozdě. Málo je v dětství mlátili, řekl by můj otec.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video