Komentář Veroniky Saláškové: Málo je mlátili

Veronika Salášková 2011-05-16 00:00:00

Jako z akčního filmu vypadala scéna, která se odehrála poslední sobotní únorové odpoledne v Žatci u jezu na Ohři. Hasiči zde z vody vytahovali téměř zcela potopené auto, kterému nad vodou čněla jen záď. 

Nikdo nevěděl, jak dlouho je auto pod vodou a jestli v něm někdo není. Všichni proto spěchali, bojovali o minuty. Na místo byl zavolán i policejní potápěč. Po vytažení auta se situace vyjasnila. Jednalo se o vůz, který byl předchozího dne ve večerních hodinách ukraden. „Proč někdo ukradne auto a vzápětí ho hodí do řeky?” zeptal se asi každý, kdo to slyšel. Věděla to jen čtveřice mládenců, která tento kousek měla na svědomí. Auto do řeky „uklidila“ poté, co se jí ho nepodařilo nastartovat. Chtěli se jím svézt na diskotéku do Loun. Potřebujeme na dýzu, ukradneme auto. Nejde nastartovat, žádný problém, hodíme ho do řeky, bylo zřejmě jejich heslo.

Když ho nenastartovali, měli ho nechat být. Majitel by ho po opravě mohl zase používat, takto je auto na odpis. Nehledě na to, že kvůli blbosti čtyř kluků zbytečně vyjížděli hasiči, kterých v tu dobu mohlo být třeba jinde. Nechat je zaplatit cenu automobilu i výjezdu by pro ně možná bylo poučné. I když asi už je pozdě. Málo je v dětství mlátili, řekl by můj otec.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video