Chtějí postavit nové hřiště

Pavel Macák 2011-10-10 00:00:00

Smolnice – Vedení obce Smolnice se nyní soustředilo na získání dotace na výstavbu víceúčelového hřiště. Zastupitelstvo, které zasedalo minulý čtvrtek, odhlasovalo žádost, která bude do 15. října odeslána do uzávěrky vyhlášeného dotačního Programu rozvoje venkova na adresu Státního zemědělského intervenčního fondu.

„Před čtyřmi roky jsme v prostoru, kde by mělo hřiště stát, zlikvidovali skládku, která byla zavezena a rekultivována na travnatou plochu. Máme představu, že by zde mohlo být vybudováno víceúčelové hřiště s parkovištěm a dětským koutkem. Podle projektu by to mělo vyjít na zhruba 3,5 milionu korun,“ uvedl starosta obce Petr Šíma.
Přípravu projektu pro získání dotace svěřila obec agentuře z Třebívlic, která má dobré reference a slibuje úspěch i v této žádosti. Obec, pokud dotaci získá, bude muset uhradit zhruba třetinu pořizovacích nákladů. „Chceme, aby zde našli hlavně mladí zázemí pro své sportovní aktivity. Pokud se nám tato akce podaří, rádi bychom na zbývajícím prostoru postavili další prostory pro letní posezení, případně srub, kde by bylo zázemí pro občerstvení,“ dodal starosta.
Zastupitelé dále schvalovali územní studii rozmístění 14 stavebních parcel ve východní části obce a finanční příspěvek Spolku pro záchranu kostela sv. Bartoloměje ve výši 13 500 Kč na opravu havarijního stavu části krovu.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video