Úvod   /   Zprávy   /   Dárek pro Vojtíka

Dárek pro Vojtíka

Alla Želinská 2017-12-20 13:12:19

Podbořany (až) Krásné a dojemné bylo úterní dopoledne v „pečováku“ v Podbořanech. S vánočním poselstvím tam zavítaly děti z obou škol a poslechnout si jejich vystoupení přišla rodina Solčanských spolu se svým synem a vnukem Vojtíkem. Obyvatelé domova Vojtíkovi při této příležitosti předali dárek, který mu pomůže v rehabilitaci. Paní Kateřina, maminka Vojty, jim na oplátku věnovala krásnou adventní perníkovou chaloupku. „Až budete u ní postupně zapalovat adventní svíčky, vzpomeňte si na Vojtíška, protože my na vás s vděčností myslíme pořád,“ neskrývala slzy dojetí paní Solčanská, jíž stejně dojatá vrchní sestra Ivana Sýkorová poděkovala objetím. Každopádně toto dopoledne patřilo Vojtíkovi a jeho přátelům z Domova s pečovatelskou službou. Pokud byste i vy chtěli Vojtíška Solčanského podpořit v jeho boji s následky herpetické meningoencefalitidy, můžete prostřednictvím účtu: 187141523/0600. Děkujeme.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video