Maškarní ve Šťastné stodole

Alla Želinská 2018-04-01 03:00:00

Radíčeves (až) Bylo, nebylo… Jedna šikovná aktivní maminka „v zástěře“ Drahuška Kolouchová se domluvila s dalšími maminkami, že si spolu s dětmi uspořádají ve Šťastné stodole na Kolouchově dvoře v Radíčevsí maškarní zábavu. „Celkem se nás sešlo 11 rodin. Maminky napekly a zajistily občerstvení. Vystoupil na úvod klaun Hopsík (David Juřina) z Mostu. Připravil skvělý zábavný program pro děti a bavili se i dospělí. Užili jsme si i diskotéku a další program, soutěže a hry pro děti. Tatínci se ujali zábavy a vypomohli za barem. Pro děti byly připraveny odměny. Založili jsme tím novou tradici v Radíčevsi. A od příštího roku bychom chtěli tuto akci uspořádat už jako Masopust v Radíčevsi. Na akci se podíleli všichni zúčastnění a moc jim děkujeme. Všichni se bavili a užili jsme si společné setkání ve velmi mile a přátelské atmosféře,“ zakončila Drahomíra Kolouchová vyprávění jednoho pohádkového příběhu, který se doopravdy stal v sobotu 17. března.

Foto: Drahomíra Kolouchová

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video