Na kopci a v Partyzánské řádí technika

Alla Želinská 2018-04-03 11:12:00

Podbořany (až) Po několika letech různých příprav, prověřování, stavebních řízení, projektování se konečně letos v závěru března začalo s velkou rekonstrukcí v ulicích Partyzánská a Na kopci. Jejich obyvatelé se dočkají nejen nového povrchu vozovky, ale hlavně chodníků ze zámkové dlažby. Tím se tedy i tyto ulice mají dostat svým vzhledem a standardem mezi ty ostatní ve městě.

Oprava komunikace v Partyzánské ulici od počátku byla složitá. Rekonstrukci muselo schválit zastupitelstvo, řešila se příprava projektů. Problém před časem vznikl mj. s údajně načerno vybudovanou kanalizační přípojkou, což mohlo stát za poškozením komunikace v Partyzánské. Město tenkrát ve spolupráci se stavebním úřadem záležitost prověřovalo.

Opravy se nakonec letos v březnu rozjely a intenzivně pokračují. Kompletně hotova by měla být ulice s novým povrchem a chodníky do konce července. Práci firmě Strabag, která opravy provádí, komplikují staré i nové sítě, některé nezakreslené v plá-nech, u některých nedodržené hloubky.

Komunikace v ulici Partyzánská a Na kopci v severní části města byly již delší dobu ve špatném stavu. Chodníky tvořily nerovné a nekompletní obruby a dlažba, které nebyly pro chodce bezpečné. Budou tedy opraveny chodníky a vznikne také chodník nový, který umožní bezpečnou chůzi. Dojde i k opravě sjezdů k jednotlivým rodinným domům. Lokalita v ulici Na kopci se řeší jako obytná zóna s šířkou komunikace 5 metrů. Tam, kde bude umožněno podélné parkování osobních automobilů, má být vozovka rozšířena na 5,30 metru. V rámci souběžné opravy dvou ulic dojde také k doplnění chodníků v ulici Partyzánská, která se propojí s ulicí Na Kopci chodníkem a schodištěm.

Na opravy v této lokalitě je letos vyčleněno v městském rozpočtu Podbořan přes 13 milionů korun. 

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video