Buškovice zvládly podzimní dohrávku s Lipencem

2018-04-04 11:07:00

Buškovice (vk) V prvním jarním soutěžním utkání dorazil do Buškovic soupeř z Lipence. Jarní utkání to bylo jen termínově, protože se jednalo o dohrávku 8. podzimního kola. Pro hráče domácího Baníku šlo o důležité utkání. Pokud by jej zvládli, v tabulce by se dotáhli na 3 body k prvnímu místu.

Těžký terén příliš nedovoloval technickou hru, přesto se domácí o kombinaci snažili. Tím drželi hráče Lipence víceméně na jejich půlce a ovládali hru. Hra však probíhala spíše po velké vápno lipeneckých hráčů a často nenásledovala střelba. Vytrvalou hrou se soupeře snažili zlomit, Lipenečtí ale odolávali.

Do druhé nastupovali Buškovičtí s odhodláním vstřelit co nejrychleji branku, která by je uklidnila. To se však nedařilo a na hře se to začínalo projevovat. V 67. minutě došlo ke zlomovému momentu utkání. Jiří Kolář krásnou přihrávkou vybídl k úniku Víta Trocha, který na hranici velkého vápna nezištně přihrál přes bránící hráče na nabíhajícího Václava Kotrce, který se kličkou zbavil brankáře Bendy a střílel do prázdné branky. O čtyři minuty později byl ve vápně sražen Kamil Tesař. Dominik Uldrich zkušeně a precizně provedenou penaltou zvýšil vedení Baníku na 2:0. To byl políček, na který již lipenečtí hráči nedokázali zareagovat.

Další utkání sehrají Buškovičtí 15. 4. v Bezděkově.

Baník Buškovice – Sokol Lipenec 2:0 (0:0)

Sestava: Šmída Ondřej - Koucký Ondřej (68. Tesař Kamil), Uldrich Miroslav, Uldrich Dominik, Bela Lukáš - Trávníček Miroslav, Troch Vít, Kolář Jiří (77. Novotný Marek), Kotrc Václav - Malý Oldřich, Filipovič Josef (52. Umlauf Jakub)

Branky: 67. Kotrc Václav, 71. Uldrich Dominik (PK)

Žluté karty: 31. Kolář Jiří, 51. Trávníček Miroslav.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video