Fotbalový dorost Tatranu hraje skvěle

Alla Želinská 2018-04-11 12:50:00

Podbořany (až) Fotbalový tým dorostu U19 Podbořany i v jarní soutěži hraje podle představ a předsevzetí trenéra Marka Karase. Předminulý víkend hrál v Mšených Lázních a přesvědčivě vyhrál – 9:2. „Trénujeme intenzivně, někteří, co hrají s A týmem, i 5x týdně. Dost hráčů s dorostu se v A mužstvu uchytilo a vypomáhá trenérovi Karešovi,“ říká Karas.

Nedělní zápas s Duchcovem byl podle očekávání těžký, soupeř byl velice dobře připraven. Tým podbořanských dorostenců, podle trenéra, ještě nezvládá útočení do plné obrany. Tři velké gólové příležitosti tak nevyužili, a to je stalo bod. I přesto zatím neprohráli a na penalty pak 3:0 vyhráli. Malou záplatou za nevyužité šance bylo, že v dovednostním rozstřelu Podbořanští nezaváhali. Všichni tři hráči – Martin Krob, Pavel Zeman a Ondřej Bernard – bez problému proměnili. Navíc jeden z nejlepších fotbalistů U19 brankář Petr Fila jednu penaltu chytil.

„Nejlepší hráči v utkání byli Ondřej Bernard (obrana), Petr Fila (brankář) Pavel Zeman (obrana), Jaromír Kerda (záloha), ten odehrál ještě den předem celý zápas za A Podbořany a podílel se na výhře 5:2 nad Chomutovem. Ostatní hráči podali spíše průměrné výkony. Bohužel jsem měl i absenci některých pro nás tým důležitých hráčů, ale o tom ten fotbal je. K dnešnímu dni mám v kádru 15 hráčů, když se mi dva omluví, tak mám problém. Nicméně jedeme dál, a těším se na další zápas. Budeme bojovat a necháme se překvapit. Tým je připraven, ale i takové zápasy jsou, snad jsme si to vybrali hned na začátku soutěže. V minulé soutěži jsme nepochopitelně prohráli s Kláštercem,“ uvažuje Marek Karas. Tatran Podbořany, který odehrál o zápas méně než ostatní týmy, je nyní na 3. místě v tabulce 1. třídy st. dorostu.

13. kolo: Sokol Mšené Lázně / Budyně – Tatran Podbořany 2:9 (2:3)

14. kolo: Tatran Podbořany – Duchcov 1:0 (0:0) Pen: 3:0

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video