Marry B a Cox&Vox v Pecce

Soňa Šímová 2018-04-19 04:32:00

CHOMUTOV — Na společnou rock'n'rollovou šnůru napříč Českou republikou vyrazili na začátku března jirkovští Marry B společně s plzeňskými Cox&Vox. V sobotu 21. dubna si je konečně můžou vychutnat i domácí fanoušci. Jaké bylo turné a proč namísto Kulisárny zahrají v Pecce, odpovídal Ondřej Jáchym z Marry B.

Jaká byla šňůra a kde se vám nejvíc líbilo?

Start turné nám trochu znepříjemnila zdravotní komplikace, ale všechno se poměrně rychle vrátilo do normálu a v Plzni Pod Lampou už jsme mohli podat ten nejlepší výkon a koncert jsme si maximálně užili. Kluci s Cox&Vox jsou v Plzni doma a díky tomu bylo dost návštěvníků a skvělá atmosféra. Doma je to vždycky trochu snazší, a proto se těšíme 21. dubna do chomutovský Pecky. Bude to pořádná párty!

Domácí koncert děláte v Pecce místo Kulisárny, proč?

Kulisárnu máme rádi, ale momentálně mění majitele a chystá se k rekonstrukci, proto jsme zvolili druhou alternativu, kterou je Pecka. Věříme, že změna klubu neovlivní fans a dorazí jich co nejvíc! V Pecce je kvalitní zvuk a to zaručuje dobrou show.

 A kde jinde si vás můžou poslechnout ?

Mimo to, že si na každý zastávce tour můžou koupit placku a poslouchat nás třeba denně, budeme k vidění na několika festivalech. Chystáme se na Rock na Valníku, 115. výročí Harley Davidson v Praze, Slavnosti pivovaru Klášter, festival RE:PUBLIKA v Brně a máme namířeno na polský Cieszanow Rock festival nebo slovenský Cibula fest. Termíny stále přibývají a máme z toho obrovskou radost. Každopádně nás nezapomeňte sledovat na facebooku a instagramu, kde se vždycky dozvíte aktuální informace!

Foto: Pavel KOVALANČÍK

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video