Marry B a Cox&Vox v Pecce

Soňa Šímová 2018-04-19 04:32:00

CHOMUTOV — Na společnou rock'n'rollovou šnůru napříč Českou republikou vyrazili na začátku března jirkovští Marry B společně s plzeňskými Cox&Vox. V sobotu 21. dubna si je konečně můžou vychutnat i domácí fanoušci. Jaké bylo turné a proč namísto Kulisárny zahrají v Pecce, odpovídal Ondřej Jáchym z Marry B.

Jaká byla šňůra a kde se vám nejvíc líbilo?

Start turné nám trochu znepříjemnila zdravotní komplikace, ale všechno se poměrně rychle vrátilo do normálu a v Plzni Pod Lampou už jsme mohli podat ten nejlepší výkon a koncert jsme si maximálně užili. Kluci s Cox&Vox jsou v Plzni doma a díky tomu bylo dost návštěvníků a skvělá atmosféra. Doma je to vždycky trochu snazší, a proto se těšíme 21. dubna do chomutovský Pecky. Bude to pořádná párty!

Domácí koncert děláte v Pecce místo Kulisárny, proč?

Kulisárnu máme rádi, ale momentálně mění majitele a chystá se k rekonstrukci, proto jsme zvolili druhou alternativu, kterou je Pecka. Věříme, že změna klubu neovlivní fans a dorazí jich co nejvíc! V Pecce je kvalitní zvuk a to zaručuje dobrou show.

 A kde jinde si vás můžou poslechnout ?

Mimo to, že si na každý zastávce tour můžou koupit placku a poslouchat nás třeba denně, budeme k vidění na několika festivalech. Chystáme se na Rock na Valníku, 115. výročí Harley Davidson v Praze, Slavnosti pivovaru Klášter, festival RE:PUBLIKA v Brně a máme namířeno na polský Cieszanow Rock festival nebo slovenský Cibula fest. Termíny stále přibývají a máme z toho obrovskou radost. Každopádně nás nezapomeňte sledovat na facebooku a instagramu, kde se vždycky dozvíte aktuální informace!

Foto: Pavel KOVALANČÍK

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video