Krásy naší obce – vyfoťte je!

Alla Želinská 2018-04-22 03:18:00

Petrohrad (až) Rádi fotíte? Zapojte se do fotografické soutěže Poznáváme krásy naší obce, kterou vyhlašuje petrohradský spolek VEEV.

„Budeme soutěžit o hodnotné ceny. V čem naše soutěž spočívá? Objevujme krásy naší obce pohledem objektivu, ať už fotoaparátů nebo mobilních telefonů. Zajímají nás krásy obce v ročních obdobích (příroda, lidé, zvířata... cokoliv, v čem vidíte krásu naší obce). Soutěž není omezena věkově, může se přihlásit kdokoliv. Její výsledky budou vyhlášeny na konci prosince, kde proběhne vernisáž všech soutěžních fotografií, slavnostní vyhlášení a předání cen,“ říká za organizátory Eva Učíková.

Fotografickou soutěž připravil spolek VEEV s finančním příspěvkem obce Petrohrad. Zájemci se mohou přihlásit u Boženy Worzischkové osobně nebo telefonicky na mob. 608 661 235, kde se dozvědí podrobné informace k celé soutěži. 

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video