Zlatá a stříbrné do sbírky!

Alla Želinská 2018-04-21 01:00:00

Podbořany, Praha (r) TK Power of dance se v neděli 15. dubna zúčastnil pohárové soutěže formací AnyBody Can Dance v Praze, odkud si tanečníci přivezli další medaile do sbírky!

MINI kategorie překvapila svým výkonem nejen trenérku a rodiče, kteří svým malým tanečníkům fandili, ale také porotu, která je přeřadila v konkurenci pěti týmů do nejvyšší profi výkonnosti, kde vybojovali neuvěřitelné 1. místo a získali zlaté medaile. Ani kategorie DĚTÍ nezůstala pozadu a v obrovské konkurenci šesti profi týmů se umístila na krásném 2. místě a s nimi drželi krok i JUNIOŘI, kteří si taktéž vezli domů stříbrné medaile.

„Všem tanečníkům klubu moc děkuji za skvělé výkony, rodičům za pomoc s rekvizitami, malováním a poskytováním fotodokumentace a budu držet palce příští neděli našim Juniorům na Mistrovství Čech v Praze v rámci postupové soutěže Taneční skupina roku 2018,“ řekla Alena Půtová, vedoucí a trenérka klubu TK Power of dance.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video