Úvod   /   Zprávy   /   Oslavili zlatou svatbu

Oslavili zlatou svatbu

Markéta Chalupová 2018-04-23 14:30:00

Žatec (mch) Dva sliby po padesáti letech manželství zazněly v dubnu na žatecké radnici.

Prvním párem, který si po padesáti letech opět řekl své ano, byli 14. dubna Helena a Martin Priebrachovi. Svůj manželský slib potvrdili v kruhu svých blízkých přesně na den. První obřad se sice konal v Krajném na Slovensku, ale pan Martin už tehdy sloužil v Žatci u armády. Paní Helena dlouhá léta pracovala jako pečovatelka v pečovatelském domě, a tak své půl století trvající manželství prožili celé v Žatci. Společně vychovali dvě dcery a nyní se těší ze tří vnoučat.

Další svatbu přichystali synové a snachy pro Alenu a Ladislava Sedláčkovi. Že spolu prožijí celý život si poprvé slíbili 20. dubna na žatecké radnici a v sobotu 21. dubna si jej na stejném místě znovu potvrdili. Společně vychovali dva syny Ladislava a Jaroslava a vzorně se starají i o svých pět vnoučat, tři dívky a dva chlapce. Paní Alena se ve volném čase ráda věnuje háčkování, vyšívání a pletení. Pan Ladislav má velkého koníčka a tím jsou králíci. Od roku 1974 je totiž členem Českomoravského svazu chovatelů.

Oběma párům děti s rodinami přejí mnoho dalších spokojených let a děkují jim za péči, kterou jim věnují.

Fotogalerie z obou svateb najdete už teď zde (Sedláčkovi) a zde (Priebrachovi).

Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin ve středu 25. dubna

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video