Velká šťára na zóně Triangle

Markéta Chalupová 2018-04-23 14:37:00

Žatecko (mch) Velká policejní akce proběhla v pondělí 16. dubna na průmyslové zóně Triangle. Cizinecká policie při ní zkontrolovala téměř tři stovky pracovníků ze zahraničí.

Zkontrolovat pracující cizince, zda mají všechny potřebné doklady a pracovní povolení, měli za úkol v rámci součinnostní bezpečnostní akce příslušníci odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje a Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký a Liberecký kraj. „Akce byla zaměřena na kontrolu zaměstnanosti, kontrolu cizinců a dodržování jejich povinností vyplývajících ze zákona o pobytu cizinců na území naší republiky. Celkem bylo zkontrolováno dvě stě devadesát jedna cizinců. Policisté zajistili a předvedli několik osob, které u sebe neměly doklady,“ upřesňuje průběh akce tisková mluvčí policie Ústeckého kraje Šárka Poláčková.

Cizinecká policie na zóně odhalila tři Ukrajince, kteří pracovali načerno, a udělila šest pokut. „U tří státních příslušníků Ukrajiny byly zahájeny úkony v řízení o správním vyhoštění pro výkon nelegální práce. Bylo také uloženo šest pokut ve výši dva tisíce tři sta korun za porušení povinností cizinců,“ uzavírá Š. Poláčková.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video