Školáci nezahálejí, sportují o sto šest Louny. Vítězem okresního kola vybíjené školáci ZŠ Školní

Lucie Steklá 2018-04-26 15:25:00

Šest smíšených týmů základních škol a tři dívčí týmy odehrály v úterý 17. dubna okresní kolo ve vybíjené. Turnaje se zúčastnily školy: Školní Louny, Komenského Alej Žatec, Vroutek, Husova Podbořany, Kpt. Jaroše Louny, 28. října Žatec (smíšená družstva), v dívčích týmech měly zastoupení ZŠ J. A. K. Louny, Pr. Holého Louny a Komenského Alej Žatec.

Ve skupině A zvítězili žáci ZŠ Školní, když porazili oba své soupeře (Vroutek 16:10, Alej Žatec 20:8), ve skupině B první místo obsadili školáci ze ZŠ Jaroše (porazili 28. října Žatec 19:3, Podbořany 16:3). Tyto dvě školy se později utkaly o první místo, které zajistilo postup školy do krajského finále. Vítězem okresního kola vybíjené se po napínavém souboji stala ZŠ Školní poměrem 14:9. Druhé místo obsadili školáci ZŠ O. Jaroše, třetí příčku si vybojovali žáci ZŠ Husova Podbořany, kteří porazili K. Alej Žatec 11:7 (umístila se čtvrtá). Pátou příčku vybojovali zástupci ZŠ Vroutek, šestou školáci ze školy 28. října Žatec. Boje mezi dívčími týmy byly jednodušší, rozhodovalo se v šesti zápasech, hraných každý s každým. Nejlépe si vedly dívky ze J. A. K. Louny, které porazily 8:4 dívky ze ZŠ Holého Louny a 8:5 díky ze ZŠ K. Alej Žatec. Druhé se umístily žákyně ZŠ Holého Louny, třetí žákyně ZŠ Komenského alej Žatec. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video