Podívejte kam v okrese Louny vyrazit za sportem.
Sobota 5. května
Fotbal, úřední začátek 17 hodin
1. A třída: Postoloprty – Domoušice
Okresní přebor: Libčeves - Slavětín (14 h). 3. třída: Ročov - Cítoliby B, Chlumčany B - Černčice B, Žiželice – Krásný Dvůr
3. třída: Měcholupy – Lišany (14 h), Holedeč – Líšťany, Lubenec – Chožov
OP ml. žáků: Měcholupy – Kadaň B (11.30 h), Lubenec – Jirkov (14.30 h)
OP st. přípravka: Postoloprty - Kryry (10 h), Černčice - Žatec (10 h), Podbořany – Cítoliby (10 h), Krásný Dvůr – Dobroměřice (10 h)
Běh, Louny, Počerady
Memoriál Karla Raise. 29. ročník Silničního běhu, 26. ročník Závodu vozíčkářů, 9. ročník Štafetového běhu (5x3 km z Počerad do Loun), 5. ročník Závodu na kolečkových bruslích (stejná trať). V areálu lounského výstaviště při hlavním závodu probíhá: Lidový běh (2 km), Závod dětí na handbiku a Dětský den. Prezentace v pavilonu C. Více na www.askelna.cz.
Neděle 6. května
Fotbal, úřední začátek 17 hodin
1. B třída: Černčice – Braňany, Nové Sedlo - Blažim
Okresní přebor: Výškov - P. Týnec, Cítoliby - Lenešice, Dobroměřice B – Kozly, Vroutek B – Peruc
3. třída: Koštice - Hlubany (15 h). 4. třída: Lipenec – Zeměchy, Kryry B – Staňkovice (10.30 h)
4. třída: Bezděkov – Pátek, Lipenec – Zeměchy, Nepomyšl – Hříškov (14 h), Buškovice – Lenešice B,
OP. st. žáci: Bezděkov – Pátek (15 h)
OP ml. žáci: Černčice - Klášterec (10 h), Tuchořice – Radonice (10 h)
OP ml. přípravka: Dobroměřice - Kryry (10 h), Černčice - Lenešice (14 h), Podbořany – Postoloprty (14 h)
Úterý 8. května
Fotbal, úřední začátek 17 hodin
OP ml. žáci: Černčice - Měcholupy (10 h)
Napsal(a): Lucie Steklá
Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea.
Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz
Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů.
Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz
Náplň práce: výroba a montáž česacích linek * zámečnické a svářečské práce. Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technické * svářečský kurz na kyslíko-acetylenové svářování plamenem * svářečský průkaz na svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz
Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!
Přehrát videoVe středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...
Přehrát video