Úvod   /   Archív

Zprávy

Dětský den s párou vyjíždí z Loun

První červnovou sobotu, 2. června, vypraví České dráhy zvláštní vlak v čele s parní lokomotivou zvanou „Papoušek“, který pojede z Loun do železničního muzea v Lužné u Rakovníka. Tady bude připravený Dětský den s řadou atrakcí. Zvláštní parní vlak s lokomotivou „Kremák“…

Jarka Cibulková 2018-05-31 13:16:33
Právě teď: Regiofest 2018 na chomutovském náměstí

CHOMUTOTOV (soš) — Na náměstí 1. máje ve čtvrtek odstartoval 2. ročník Krušnohorského regiofestu. Kromě dobrého jídla a pití od regionálních producentů tu potkáte kováře, bylinkáře, plzeňské bednář a další. Odpoledne bude dětský den.

Soňa Šímová 2018-05-31 12:58:09
U Žatce havarovala armádní tatra

K nehodě došlo na silnici do Kadaně, zraněni byli tři vojáci.

Lucie Steklá 2018-05-31 12:42:00 2 fotografie
Velkolepé otevření venkovního cvičiště

V sobotu 26. května se v Žatci již oficiálně otevřelo street workout hřiště u fotbalového stadionu Slavoj u řeky. To nechalo během minulého měsíce za částku 700 tisíc korun vybudovat město Žatec, jemuž s téměř polovinou financí sponzorsky pomohla firma Kiswire. „Nebýt…

Hedvika Fajkusová 2018-05-31 12:17:00
AUTO-Evžen Myslivec shání zaměstnance

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na 736 622 151 nebo dolejs@saz-myslivec.cz.

Inzerce
Přivítali nové občánky

Žatec — V obřadní síni přivítali nové občánky. Letos již třetí vítání občánků pořádalo Město v sobotu 12. května. Do obřadní síně v přízemí žatecké radnice pozvali ve čtyřech skupinách postupně na čtyřicítku rodičů s dětmi, ale slavnostní událost si nenechala ujít ani řada…

Iveta Drlíková 2018-05-31 09:18:00
Koupaliště otevírá, zlevní tobogán

Tento pátek 1. června zahajuje letní sezonu žatecké koupaliště. Děti tak mohou symbolicky svůj svátek oslavit v bazénech, počasí by jim podle předpovědi mělo přát.

Lucie Steklá 2018-05-31 09:11:11
Nehoda motorkáře

Pro zraněného motorkáře letěl v neděli krátce před polednem záchranářský vrtulník. K jeho nehodě jeli do serpentin u Žiželic. Zraněného muže se středně těžkým poraněním letecky přepravili lékaři do ústecké nemocnice. K další nehodě motorky tentýž den odpoledne došlo u Kryr, kde se střetl motorkář s osobním vozem.

Lucie Steklá 2018-05-31 08:59:00
Zastupitelé rozhodnou o umístění hřiště

Jedenačtyřicet jednacích bodů čeká na žatecké zastupitele ve čtvrtek 31. května. Ti se od 18 hodin sejdou na svém dalším jednání. Jedním z bodů, v pořadí pětadvacátým, bude i Rákosníčkovo hřiště v Žatci. O jeho umístění se jedná již několik týdnů. Radnice veřejnosti dala na výběr dvě lokality - místo současného dětského hřiště za panelovým domem v horní části Vrchlického…

Lucie Steklá 2018-05-31 08:57:19
AUTO-Evžen Myslivec shání zaměstnance

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na 736 622 151 nebo dolejs@saz-myslivec.cz.

Inzerce
Výzva! Hledá se Černý Václav z Liběšovic

Pojedete-li z Liběšovic ke kapli sv. Václava, za odbočkou k Čárce minete po levé straně pole řepky. Pro kvalitní černozem se této lokalitě mezi silnicí a říčkou Blšankou říkávalo „V Černém“. Dnešní rozsáhlý lán rozdělovaly kdysi dvě cesty – cesta z Čárky jihozápadním směrem…

Redakce 2018-05-30 15:48:00
Blatno a Kryry se rozrostly o nové občánky

Blatno, Kryry (až, pď) Obecní úřad v Blatně se minulou sobotu odpoledne rozezněl dětskými hlásky a zaplnil rodinami s dětmi, příbuznými, přáteli. Vítali tu tři nové občánky obce – tři kluky.

Alla Želinská 2018-05-30 15:45:00 3 fotografie

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na uvedeném telefonu.
Kontakt: Tomáš Dolejš
Tel.: 736 622 151
E-mail: dolejs@saz-myslivec.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká počta nabízí v Klášterci nad Ohří, Jirkově a Lounech volné místo na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Pro více info volejte nebo pište na uvedené kontakty.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 698
E-mail: Velky.Petr@cpost.cz

PRODAVAČ/KA, KUCHAŘ/KA BUFETU

Řeznictví a uzenářství v Chomutově (Ruská 16) přijme PRODAVAČE/KU A KUCHAŘE/KU do bufetu. Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení.
Tel.: 777 552 553
E-mail: miroslava.vaneckova@masojiko.cz

BRIGÁDNÍK

Hledáme brigádníka na měření normovaných časů výrobních operací se zkušenostmi.
Tel.: 778 407 800

Poslední videa

Otevření Rákosníčkova hřiště v Žatci a Michal Nesvadba

V sobotu 11. srpna se v Žatci v Podměstí, pod Nákladní ulicí otevřelo nové Rákosníčkovo hřiště od společnosti Lidl. Součástí celodenního programu byl i miláček dětí Michal z Kouzelné školky ;-)

Přehrát video
Spořice: Festival Spořice Fest

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608177789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím v Žatci byt 1+1, 2+1, 3+1. RK nevolat. Nabídněte na tel.: 776 836 500.

Vzpomínky

Miroslav Nechanický

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 11. srpna tomu bylo sedm let, co nás opustil pan Miroslav NECHANICKÝ z Chlumčan. S úctou vzpomíná zarmoucená rodina.

Jitka Semová

Měla jsi tak ráda život, tolik jsi chtěla žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musela odejít… Dne 4. srpna jsme vzpomněli první výročí, kdy od nás navždy odešla paní Jitka SEMOVÁ z Lenešic. Nikdy nezapomenou manžel František, maminka Jindřiška, dcery Jitka, Maruška, Lenka, syn František s rodinou, vnoučata Adrianka a Natálka a sestra Libuše s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Jaroslav Soukup

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 16. srpna to bude nezapomenutelných 26 let, kdy zemřel můj milovaný manžel Jaroslav SOUKUP z Žiželic. Vzpomíná manželka Jiřina, dcera Jaroslava s rodinou, syn Jiří s rodinou, vnoučata a pravnoučata.