Tento týden v týdeníku Lounský Press

Lucie Steklá 2018-11-27 11:01:07

Týdeník Lounský Press č. 47 vychází ve středu 28. listopadu 2018.

V aktuálním vydání Lounského Pressu informuje o probíhajícím soudu, který řeší vraždu mladíka u Bitozevsi, pachatelům hrozí až výjimečný trest za surovou vraždu. Dočtete se o výlovu rybníku v Lenešicích i oslavách patnáctých narozenin lounského divadla. Nechybí pozvánky na první adventní víkend, který je ve většině měst a obcí věnovaný rozsvícení vánočních stromů, včetně Loun, kam strom technické služby dovezly v pondělí. Nechybí představení nové knihy o Lounech vytvořené z pohlednic. V rozhovoru se dozvíte o tom, jak se vede dětem a učitelům v Montessori klubu v Lounech. V šestém díle Po památkách architekta Františka Hiekeho se dočtete o Náchodské prodejně i Zörnerově domě. Jak můžete pomoci postiženému děvčátku zjistíte v rozhovoru na straně 5.

Sportovní stránka nabízí pohled na Mistrovství České republiky bojových umění, které se konalo v Lounech, ale i na úspěch lounských krasobruslařek i mladších žáků oddílu házené Lokomotivy Louny. Nechybí rozhovor s trojnásobným mistrem v nohejbalu Ondřejem Vítem ze Žatce. 

Týdeník Lounský Press č. 47 ve středu 28. listopadu 2018 ve vašich schránkách a na stáncích. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.