Tento týden v týdeníku Lounský Press

Lucie Steklá 2018-11-27 11:01:07

Týdeník Lounský Press č. 47 vychází ve středu 28. listopadu 2018.

V aktuálním vydání Lounského Pressu informuje o probíhajícím soudu, který řeší vraždu mladíka u Bitozevsi, pachatelům hrozí až výjimečný trest za surovou vraždu. Dočtete se o výlovu rybníku v Lenešicích i oslavách patnáctých narozenin lounského divadla. Nechybí pozvánky na první adventní víkend, který je ve většině měst a obcí věnovaný rozsvícení vánočních stromů, včetně Loun, kam strom technické služby dovezly v pondělí. Nechybí představení nové knihy o Lounech vytvořené z pohlednic. V rozhovoru se dozvíte o tom, jak se vede dětem a učitelům v Montessori klubu v Lounech. V šestém díle Po památkách architekta Františka Hiekeho se dočtete o Náchodské prodejně i Zörnerově domě. Jak můžete pomoci postiženému děvčátku zjistíte v rozhovoru na straně 5.

Sportovní stránka nabízí pohled na Mistrovství České republiky bojových umění, které se konalo v Lounech, ale i na úspěch lounských krasobruslařek i mladších žáků oddílu házené Lokomotivy Louny. Nechybí rozhovor s trojnásobným mistrem v nohejbalu Ondřejem Vítem ze Žatce. 

Týdeník Lounský Press č. 47 ve středu 28. listopadu 2018 ve vašich schránkách a na stáncích. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.