Vánoční den na Koňském dvorci se vydařil

Alla Želinská 2018-12-29 10:07:00

Oblíbené setkání – Vánoční den se zvířátky pro děti – Koňský dvorec v Chmelištné nedaleko Nepomyšle letos připravil na Štěpána.

A tak ve středu 26. prosince se jako každoročně o Vánocích otevřela vrata Koňského dvorce ve Chmelištné, aby přivítal malé i velké návštěvníky, kteří se o sváteční pohodu chtějí podělit s tamními zvířátky.

Za koníky, ovečkami, kozičkami, oslicí, poníkem Princem dorazili malí i velcí návštěvníci z širokého okolí a zvířata jim předvedli pár dovedných kousků, svezli děti, nechali se osedlat nebo jenom pohladit. Lidé je na oplátku potěšili různými dobrůtkami, jablíčky, mrkví nebo suchým pečivem.

Kromě zvířátek na malé i velké ve Chmelištné čekalo několik her a soutěží, oheň na zahřátí a občerstvení. Návštěvníci si mohli prohlédnout místní kapličku zasvěcenou sv. Ludmile. Došlo i na zpívání vánočních koled a písní – v kapličce je předvedl příležitostný sbor Sester a Bratří z Podbořanského Rohozce.

„Díky hezkému počasí, milým návštěvníkům a skvělým pomocníkům Vánoční den na Koňském dvorci letos nebyl špatný. Ba naopak! Děkujeme a přejeme všem krásný a štěstím naplněný nový rok! Těšíme se na setkání příště,“ vzkázal za pořadatele Václav Staněk.

foto: Roman Richtárech

Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.