Tento týden v týdeníku Lounský Press

Lucie Steklá 2019-01-29 10:20:17

Týdeník Lounský Press č. 4 vychází ve středu 30. ledna 2019.

Začíná demolice mostů v ulici Říční v Lounech, na titulní straně se dočte vše potřebné - jak dlouho bude trvat uzavírka ulice i kudy povede objízdná trasa. Dočtete se také o chřipce, která postupuje krajem a nemocných přibývá i o nových dopravcích autobusových spojů na Lounsku. Jaké novinky chystá akce Zimní smočení se dozvíte na straně 1., stejně jako informaci o nejhezčí pohlednici pro letošní rok, kterou je fotografie Oldřichova dubu z Peruce. 

Dočtete se také o zahájení soudu kauzy zabíjení tygrů, která se okrajově týká Žatecka, nebo o preventivní akci, v níž se lounští policisté zaměřili na chodce - ohroženou skupinu v dopravě. Pozornost věnujte varování o nebezpečí vstupu na ledové plochy. 

Uvnitř listu najdete další část seriálu o památkách lounského architekta Františka Hiekeho či varování před návštěvou "šmejdů". V rozhovoru se o muzice a životě rozpovídala muzikantka Pája Táboříková.

Sportovní stránka nabízí přehled nominovaných sportovců z Lounska na Sportovce okresu Louny  v anketě, kterou vyhlašují regionální Deníky. Přečtete si o úspěchu atletů na krajských přeborech mužů a žen i o fotbalovém turnaji starších přípravek v Lounech. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.

Vzpomínky

Oldřich Imr

Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 4. 2019 uplynou tři smutné roky, co nás navždy opustil pan Oldřich IMR z Touchovic. Stále vzpomínají manželka Božena, syn Zdeněk s rodinou a bratr Jaroslav s rodinou.

Jaroslav Hron

To, že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 27. 4. 2019 vzpomeneme první výročí, kdy nás navždy opustil náš drahý a milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Jaroslav HRON. S láskou a úctou vzpomínají manželka Zdena a dcery Monika, Lucie a Jaroslava s rodinami.

Jan Dufek

Dne 26. 4. 2019 vzpomeneme již 12. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš drahý a starostlivý manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan DUFEK ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku. Děkujeme. Stále vzpomíná zarmoucená manželka, dcera s rodinou a vnučka s rodinou.