Tento týden v týdeníku Lounský Press

Lucie Steklá 2019-01-29 10:20:17

Týdeník Lounský Press č. 4 vychází ve středu 30. ledna 2019.

Začíná demolice mostů v ulici Říční v Lounech, na titulní straně se dočte vše potřebné - jak dlouho bude trvat uzavírka ulice i kudy povede objízdná trasa. Dočtete se také o chřipce, která postupuje krajem a nemocných přibývá i o nových dopravcích autobusových spojů na Lounsku. Jaké novinky chystá akce Zimní smočení se dozvíte na straně 1., stejně jako informaci o nejhezčí pohlednici pro letošní rok, kterou je fotografie Oldřichova dubu z Peruce. 

Dočtete se také o zahájení soudu kauzy zabíjení tygrů, která se okrajově týká Žatecka, nebo o preventivní akci, v níž se lounští policisté zaměřili na chodce - ohroženou skupinu v dopravě. Pozornost věnujte varování o nebezpečí vstupu na ledové plochy. 

Uvnitř listu najdete další část seriálu o památkách lounského architekta Františka Hiekeho či varování před návštěvou "šmejdů". V rozhovoru se o muzice a životě rozpovídala muzikantka Pája Táboříková.

Sportovní stránka nabízí přehled nominovaných sportovců z Lounska na Sportovce okresu Louny  v anketě, kterou vyhlašují regionální Deníky. Přečtete si o úspěchu atletů na krajských přeborech mužů a žen i o fotbalovém turnaji starších přípravek v Lounech. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video