Úvod   /   Sport   /   Kam na Lounsku za sportem

Kam na Lounsku za sportem

2019-01-31 14:12:00

Poslední utkání základní skupiny sehrají lounští basketbalisté v pátek před domácím publikem (výjimečně v hale ZŠ O. Jaroše), v sobotu pokračuje třetím kolem Memoriál M. Homoly v Postoloprtech, žáci Slovanu sehrají další utkání, v neděli se ve sportovní hale uskuteční turnaj fotbalových benjamínků.

Pátek 1. února

Stolní tenis, hala domácího týmu

Cítoliby A - Bořislav A (18 h), Leneši-ce/Dobroměřice B - Teplice C (18 h), Blša-ny u Loun A - Peruc A (19 h), Smolnice B - Černčice A (18 h), Peruc B - Chraberce (18 h), Výškov B - Líšťany (18.30 h), Černčice B - Žatec (18 h), Peruc B - Chraberce (18 h)

Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců Louny

Muži: BA Louny - Baník Most (19.30 h)

!!!Vzhledem k tomu, že v hale ZŠ Přemyslovců (4.ZŠ) probíhá rekonstrukce osvětlení, odehrají dnes muži BA poslední utkání základní části Severočeské ligy proti Baníku Most od 19:30 v hale ZŠ Kpt. Otakara Jaroše (3.ZŠ)!!!!

Sobota 2. února

Fotbal

Memoriál M. Homoly, UMT Postoloprty

3. kolo: Tuchořice - Blažim (11 h), Peruc - Nové Sedlo (13 h), Cítoliby - Lišany (15 h).

Florbal, sportovní hala Louny

St. žáci: Kati Kadaň - Louny (9.40 h), Vi-pers Most - Louny (11.20 h), Semily - Lou-ny (13.40 h)

Hokej, zimní stadion Louny

Ml. žáci A: Louny - Litoměřice (9 h)

St. žáci: Louny - Litoměřice (11 h)

4. třídy: Louny A - Roudnice n.L. (15.30 h)


Neděle 3. února

Fotbal, turnaj benjamínků

Fotbalový turnaj ročníku 2012 a mladší. Hraje se systémem každý s každým. Účastní se týmy: FK Louny (2 týmy), Fk Dobroměřice, SK Cítoliby (2 týmy), SK Černčice, SKJ Žatec, TJ Krásný Dvůr, SK Kryry (2 týmy). Začátek v 9 hodin. Pořádá Grassroots trenér OFS Louny a OFS Louny.

Hokej, zimní stadion Louny

Ml. žáci B: Louny - Neratovice (9 h)


Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

ŘEDITEL/KA

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.