Svátek Valentýna se blíží - letos připadá na čtvrtek

Alla Želinská 2019-02-08 10:57:00

Slavíte ho vy? Jak? Pošlete vzkaz...

Blíží se 14. únor – svátek všech zamilovaných, sv. Valentýna. Připravují se na něj obchody, restaurace, kulturní i vzdělávací instituce. Například restaurace Slunce v Podbořanech již zveřejnila své Valentýnské menu. Platí od 14 do 16. února a pochutnat si můžete mj. na drůbeží paštice s marmeládou, vepřové panence nebo na steaku z norského losose i tartaletce plněné čerstvým ovocem. Také Národní dům má pro své návštěvníky přepraveno Valentýnské menu, které platí rovněž od 14. do 16. února a tam si můžete dopřát lilkový tatarák na křupavém toastu, roládu z baby kuřete či křehký košíček plněný chilli-čokoládovým moussem. „Dle mých dostupných informací je plno restauraci, které se tohoto trendu oslavy všech zamilovaných chytlo a snaží se v tomto termínu vypracovat podobná meníčka jako naše restaurace,“ říká Michael Galus.

Valentýnské menu nabízí např. i restaurace hotelu Zlatý anděl v Žatci nebo restaurace pod Branou. Dárek na Valentýna najdete v těchto dnech ve Dvoře U svatého Jakuba v Žatci.

Taktéž cukrárna GSOŠ v ul. Kpt. Jaroše v Podbořanech pozve návštěvníky na zákusky a dobrůtky ve valentýnském stylu.

Valentýnské polštářky, cedulky, panenky, krabičky, obrázky a další výrobky tvoří v tomto období švadlenky, malířky a malíři a vůbec všeumělové.

Milí čtenáři, sdělte nám, jak slavíte Valentýna vy?! Ať už formou komentáře, obrázku, fotky anebo vzkazu na facebooku! 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video