Svátek Valentýna se blíží - letos připadá na čtvrtek

Alla Želinská 2019-02-08 10:57:00

Slavíte ho vy? Jak? Pošlete vzkaz...

Blíží se 14. únor – svátek všech zamilovaných, sv. Valentýna. Připravují se na něj obchody, restaurace, kulturní i vzdělávací instituce. Například restaurace Slunce v Podbořanech již zveřejnila své Valentýnské menu. Platí od 14 do 16. února a pochutnat si můžete mj. na drůbeží paštice s marmeládou, vepřové panence nebo na steaku z norského losose i tartaletce plněné čerstvým ovocem. Také Národní dům má pro své návštěvníky přepraveno Valentýnské menu, které platí rovněž od 14. do 16. února a tam si můžete dopřát lilkový tatarák na křupavém toastu, roládu z baby kuřete či křehký košíček plněný chilli-čokoládovým moussem. „Dle mých dostupných informací je plno restauraci, které se tohoto trendu oslavy všech zamilovaných chytlo a snaží se v tomto termínu vypracovat podobná meníčka jako naše restaurace,“ říká Michael Galus.

Valentýnské menu nabízí např. i restaurace hotelu Zlatý anděl v Žatci nebo restaurace pod Branou. Dárek na Valentýna najdete v těchto dnech ve Dvoře U svatého Jakuba v Žatci.

Taktéž cukrárna GSOŠ v ul. Kpt. Jaroše v Podbořanech pozve návštěvníky na zákusky a dobrůtky ve valentýnském stylu.

Valentýnské polštářky, cedulky, panenky, krabičky, obrázky a další výrobky tvoří v tomto období švadlenky, malířky a malíři a vůbec všeumělové.

Milí čtenáři, sdělte nám, jak slavíte Valentýna vy?! Ať už formou komentáře, obrázku, fotky anebo vzkazu na facebooku! 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

ZEDNÍK A FASÁDNÍK

Přijmeme ZEDNÍKY a FASÁDNÍKY na zateplovací systémy. Dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení!
Tel.: 605 367 541

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu v Lounech ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - ŘP sk. C,E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění. Více info na uvedených kontaktech.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (1. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž, ul. Legionářská, Chomutov. - Tel. 603 759 155.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím byt 1+2 s balkonem v Jirkově. - Tel. 792 318 269.

Vzpomínky

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.