Svátek Valentýna se blíží - letos připadá na čtvrtek

Alla Želinská 2019-02-08 10:57:00

Slavíte ho vy? Jak? Pošlete vzkaz...

Blíží se 14. únor – svátek všech zamilovaných, sv. Valentýna. Připravují se na něj obchody, restaurace, kulturní i vzdělávací instituce. Například restaurace Slunce v Podbořanech již zveřejnila své Valentýnské menu. Platí od 14 do 16. února a pochutnat si můžete mj. na drůbeží paštice s marmeládou, vepřové panence nebo na steaku z norského losose i tartaletce plněné čerstvým ovocem. Také Národní dům má pro své návštěvníky přepraveno Valentýnské menu, které platí rovněž od 14. do 16. února a tam si můžete dopřát lilkový tatarák na křupavém toastu, roládu z baby kuřete či křehký košíček plněný chilli-čokoládovým moussem. „Dle mých dostupných informací je plno restauraci, které se tohoto trendu oslavy všech zamilovaných chytlo a snaží se v tomto termínu vypracovat podobná meníčka jako naše restaurace,“ říká Michael Galus.

Valentýnské menu nabízí např. i restaurace hotelu Zlatý anděl v Žatci nebo restaurace pod Branou. Dárek na Valentýna najdete v těchto dnech ve Dvoře U svatého Jakuba v Žatci.

Taktéž cukrárna GSOŠ v ul. Kpt. Jaroše v Podbořanech pozve návštěvníky na zákusky a dobrůtky ve valentýnském stylu.

Valentýnské polštářky, cedulky, panenky, krabičky, obrázky a další výrobky tvoří v tomto období švadlenky, malířky a malíři a vůbec všeumělové.

Milí čtenáři, sdělte nám, jak slavíte Valentýna vy?! Ať už formou komentáře, obrázku, fotky anebo vzkazu na facebooku! 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.

Vzpomínky

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.