Jarní prázdniny v knihovně

2019-03-08 08:27:00

CHOMUTOV (r) — Chomutovská knihovna nabízí dětem bohatý program na celý prázdninový týden. Od pondělí do pátku budou mít děti možnost navštívit tvořivé dílny v oddělení dětské literatury, ve studovně budou moci hrát deskové hry a od 9 do 18 hodin bude otevřena pro veřejnost dětská herna.

Kromě toho knihovna především pro děti připravila na jednotlivé dny speciální program.

V úterý 12. března nabízí předem přihlášeným dětem možnost zažít v knihovně detektivní bádání. Tématem jednodenního příměstského tábora je Detektivní kancelář.

Ve středu 13. března zavítá do knihovny Divadlo Cirkus Žebřík. Jde o nezávislé loutkové a pouliční divadlo z Černína u Zdic, které od roku 2006 kočuje za diváky všech věkových kategorií. Pro děti z Chomutova si připravilo pohádku Jak se budí země, která by měla do města přivolat jaro. Pohádku zahrají divadelníci dvakrát, poprvé od 9. 30 a podruhé od 17 hodin ve velkém sále knihovny.

Ve čtvrtek 14. března od 17 hodin zvou zaměstnanci knihovny všechny děti do velkého sálu na koncert s diskotékou. Rockový sbor Melodica přijede roztančit o prázdninách děti a možná i jejich rodiče. Soubor měl možnost vystupovat s mnoha známými umělci, kariéru odstartovali na projektu se Sámerem Issou, poté následoval projekt s Monikou Bagárou. Menší děti mohou Melodicu znát z ČT: D, kde byl se sborem odvysílán pořad Planeta Yó. V roce 2018 pokřitili jejich nové CD „A NEW!! ROCK!! GENERATION“. V knihovně se můžete těšit na pecky jako Nafrněná (B. Poláková), Du Hast (Rammstein), Skyfall (Adele), Dole v dole (Kabát) a samozřejmě jejich autorskou Popelku.

Prázdninový týden skončí v pátek 15. března zájezdem do Divadla rozmanitostí v Mostě. Pokud si v knihovně objednáte zájezd, čeká vás nejen představení King Kong — člověk nebo zvíře, ale také následná exkurze do zákulisí divadla.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video