Jarní prázdniny v knihovně

2019-03-08 08:27:00

CHOMUTOV (r) — Chomutovská knihovna nabízí dětem bohatý program na celý prázdninový týden. Od pondělí do pátku budou mít děti možnost navštívit tvořivé dílny v oddělení dětské literatury, ve studovně budou moci hrát deskové hry a od 9 do 18 hodin bude otevřena pro veřejnost dětská herna.

Kromě toho knihovna především pro děti připravila na jednotlivé dny speciální program.

V úterý 12. března nabízí předem přihlášeným dětem možnost zažít v knihovně detektivní bádání. Tématem jednodenního příměstského tábora je Detektivní kancelář.

Ve středu 13. března zavítá do knihovny Divadlo Cirkus Žebřík. Jde o nezávislé loutkové a pouliční divadlo z Černína u Zdic, které od roku 2006 kočuje za diváky všech věkových kategorií. Pro děti z Chomutova si připravilo pohádku Jak se budí země, která by měla do města přivolat jaro. Pohádku zahrají divadelníci dvakrát, poprvé od 9. 30 a podruhé od 17 hodin ve velkém sále knihovny.

Ve čtvrtek 14. března od 17 hodin zvou zaměstnanci knihovny všechny děti do velkého sálu na koncert s diskotékou. Rockový sbor Melodica přijede roztančit o prázdninách děti a možná i jejich rodiče. Soubor měl možnost vystupovat s mnoha známými umělci, kariéru odstartovali na projektu se Sámerem Issou, poté následoval projekt s Monikou Bagárou. Menší děti mohou Melodicu znát z ČT: D, kde byl se sborem odvysílán pořad Planeta Yó. V roce 2018 pokřitili jejich nové CD „A NEW!! ROCK!! GENERATION“. V knihovně se můžete těšit na pecky jako Nafrněná (B. Poláková), Du Hast (Rammstein), Skyfall (Adele), Dole v dole (Kabát) a samozřejmě jejich autorskou Popelku.

Prázdninový týden skončí v pátek 15. března zájezdem do Divadla rozmanitostí v Mostě. Pokud si v knihovně objednáte zájezd, čeká vás nejen představení King Kong — člověk nebo zvíře, ale také následná exkurze do zákulisí divadla.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.

Vzpomínky

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. vzpomeneme 2. výročí, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2019 vzpomeneme třetí výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Libuše Exnerová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 19. 3. tomu byly 4 roky, co nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Libuše EXNEROVÁ z Měcholup. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel Zdeněk, dcera Zdeňka s rodinou, synové Milan a Pavel s rodinami vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.