Patnácté Lounské divadlení zve. V pátek a sobotu se představí šest souborů

Jarka Cibulková 2019-03-08 09:13:38

Louny (caj) Tři sudičky zahájily včera ve čtvrtek 7. března na podiu Vrchlického divadla patnáctý ročník přehlídky amatérských divadelních souborů Lounské divadlení. Vladislav Valeš, principál Rádobydivadla Klapý, který byl u zrodu přehlídky, ředitel Vrchlického divadla Jakub Bielecki a starosta Loun Pavel Janda popřáli návštěvníkům hezkou zábavu. S programem celé přehlídky poté seznámila Milena Syrovátková, která poprosila publikum o potlesk ve stoje pro velké divadelníky a bývalé členy poroty Františka Zborníka a Jan Holfeuer.

O výsledcích rozhodne pětičlenná porota ve složení Jaroslav Kodeš, Veronika Týcová, Zdeněk Janál, Miroslav Král a Vladimír Drápal. Návštěvníci jednotlivých představení mohou svým hlasem rozhodnout o Ceně diváka.

Divadlení zahájil spolek Laso Praha s hrou Drazí pozůstalí, večer následovala úsměvná tragédie Tanga pro Ježíška v podání Vladimíry Zborníkové a Václava Klapky z Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa. Pátek zahájí od 10.15 hodin domácí soubor Kefírová sekta Louny s hořkou komedií Nízkotučný jogurt. Na Deset způsobů, jak přežít zombie apokalypsu, se přijďte podívat od 17 hodin, bláznivou komedii přiveze Divadlo Navenek Kadaň. Hrobka s vyhlídkou je název detektivní komedie, která je na programu divadlení v pátek od 20 hodin.

Kvůli zranění členky souboru Li-Di Litoměřice dochází v sobotu ke změně programu. Od 11 hodin je zastoupí také Litoměřičáci Sex Culomets s road movie Poslední cesta Zikmunda a Hanzelky do Afriky. Pražské Divadlo Pod Petřínem přiveze do Loun v sobotu od 15 hodin hru Miroslava Horníčka Dva muži v šachu. A posledním účinkujícím patnáctého ročníku Lounského divadlení přiveze spolek Karel Čapek z Děčína pikantní Maju.

A v neděli na Slavnostním vyhlášení výsledků zazáří jako host Anatol Svahilec, básník a mistr republiky ve slam poetry.

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video