Školáci trénovali s olympionikem Svobodou

Lucie Steklá 2019-03-21 11:25:00

Postoloprty (lus) Základní škola Postoloprty, kde se sportování věnují ve velkém, se jako každý rok zapojila do soutěže Sazka olympijský víceboj, největšího školního sportovního projektu v České republice. 

Děti ke sportování, nejen v hodinách tělesné výchovy, vede učitelka tělesné výchovy Monika Schubertová. Za aktivitu školáků jim odměnou byla návštěva Davida Svobody, moderního pětibojaře a olympijského vítěze z Londýna 2012. Svoboda je také ambasadorem programu olympijského víceboje a právě on byl tím, kdo postoloprtskou školu k návštěvě olympionika vylosoval. Postoloprtská škola se projektu účastní od jeho začátku. Patří mezi nejaktivnější školy. Svoboda není první sportovec, který s dětmi v Postoloprtech trénoval. Již dříve školu, v rámci výhry v projektu Sazky, navštívila Šárka Kašpárková nebo Denisa Rosolová. Pětibojaře Svobodu děti nadšeně uvítaly, zatrénovaly si spolu s ním a měly možnost vyzkoušet si jednu z jeho disciplín – šerm.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video