V Podbořanech se opravuje ve velkém. Mění rozvody plynu.

Alla Želinská 2019-04-03 11:26:00

Podbořany - Od začátku března se ve městě opravuje plynovod. A je to nadlouho.

Ve větší části města bude postupně provedena výměna rozvodů plynu. Dále proběhne ujednocení na středotlaké rozvody, v současné době je ve městě kombinace nízkotlak / středotlak. Některé potrubí jsou staré víc než padesát let. „Akce byla zahájena v 11. týdnu tohoto roku a ukončena bude v září 2019. Oprava plynovodu ve městě bude realizována po etapách podle nákresu,“ informoval vedoucí odboru investic Milan Ohanka.

Lidé by měli být obezřetní kvůli četným výkopům a dočasným ohrazením a oplocením. Postupně se bude opravovat celé centrum města. Problém by mohl nastat s parkováním aut u škol, kdy rodiče přivážejí či vyzvedávají děti ze školy, avšak rekonstrukce plynovodu v jednotlivých ulicích by měla postupovat plynule i s ohledem na frekventovanost místa v daném období.

"Je to dost náročná akce, docela mám starost, aby vše proběhlo jak má. Rekonstrukce plynovodu je nutnost, někde se bude muset sladit zároveň s opravami komunikace, aby se zbytečně nekopalo dvakrát, a město pak bylo hezčí a bezpečnější," dodal M. Ohanka.

Od května pak připravuje SČVK a.s. opravu vodovodů a kanalizací v ulici Husova a Bedřicha Smetany, a to v celé šíři komunikace.  

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním hezký byt 3+1 na Březenecké za menší. Email: polly3@email.cz. (240)

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám 2 garáže se zahradou v Chomutově, 750 m2, cena dohodou. - Tel. 605 366 986.

Vzpomínky

Krista Adamová

Rok za rokem ubíhá, čas prý rány hojí, vzpomínka na Tebe však stále stejně bolí. - Dne 20. června uplyne 21 smutných let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra a teta, paní Krista ADAMOVÁ z Klášterce na Ohří. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují synové Jaroslav a Ervín s rodinami, sestry Běta, Truda a Věra s rodinami.

Věra Froňková

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. června uplynulo deváté smutné výročí úmrtí paní Věry FROŇKOVÉ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají syn Josef a dcera Anna s rodinami. Všem za vzpomínku děkujeme.

Josef Kunc

Dne 4. června 2019 by pan Josef KUNC oslavil 80. narozeniny. Před 7 lety se však vydal na cestu, ze které již není návratu. Vzpomeňte s námi a vy, kdož jste ho znali, uctěte jeho památku tichou vzpomínkou. S láskou dcera Jitka s rodinou, syn Josef s manželkou Aničkou a manželka Julie.