V Podbořanech se opravuje ve velkém. Mění rozvody plynu.

Alla Želinská 2019-04-03 11:26:00

Podbořany - Od začátku března se ve městě opravuje plynovod. A je to nadlouho.

Ve větší části města bude postupně provedena výměna rozvodů plynu. Dále proběhne ujednocení na středotlaké rozvody, v současné době je ve městě kombinace nízkotlak / středotlak. Některé potrubí jsou staré víc než padesát let. „Akce byla zahájena v 11. týdnu tohoto roku a ukončena bude v září 2019. Oprava plynovodu ve městě bude realizována po etapách podle nákresu,“ informoval vedoucí odboru investic Milan Ohanka.

Lidé by měli být obezřetní kvůli četným výkopům a dočasným ohrazením a oplocením. Postupně se bude opravovat celé centrum města. Problém by mohl nastat s parkováním aut u škol, kdy rodiče přivážejí či vyzvedávají děti ze školy, avšak rekonstrukce plynovodu v jednotlivých ulicích by měla postupovat plynule i s ohledem na frekventovanost místa v daném období.

"Je to dost náročná akce, docela mám starost, aby vše proběhlo jak má. Rekonstrukce plynovodu je nutnost, někde se bude muset sladit zároveň s opravami komunikace, aby se zbytečně nekopalo dvakrát, a město pak bylo hezčí a bezpečnější," dodal M. Ohanka.

Od května pak připravuje SČVK a.s. opravu vodovodů a kanalizací v ulici Husova a Bedřicha Smetany, a to v celé šíři komunikace.  

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video