Louny přivezly důležité body z Lovosic, do konce sezony je čeká ještě šest utkání

Lucie Steklá 2019-05-15 10:27:00

Po ostudné prohře se Srbicemi na domácím trávníku jeli lounští fotbalisté minulou sobotu pro plný počet bodů. V Lovosicích zvítězili 0:2 a v tabulce krajského přeboru drží první příčku (65 bodů) s náskokem deseti bodů. Právě Srbice (55 bodů) jsou týmem na druhé příčce, třetí je Vilémov (53 bodů). 

Tuto neděli, 19. května, Louny na domácím trávníku přivítají soupeře týmu Modrá/Hrobce, který je nyní na jedenácté příčce tabulky. O týden později Louny jedou k utkání do Jílového (předposlední v tabulce), dalším domácím utkáním bude 2. června okresní duel s Dobroměřicemi, které jsou zatím na čtrnácté příčce. Ve středu 5. června dohrávají lounští fotbalisté odložené druhé jarní kolo v Brné. Hned následující sobotu 8. června hrají opět doma, tentokrát s Litoměřickem B (v současné době poslední příčka tabulky), k poslednímu utkání jedou Louny v sobotu 15. června do Vilémova, který je nyní na třetím místě. 


Hodnocení utkání v Lovosicích:

Podle slov Zdeňka Kudely, trenéra Louny vzhledem k tomu, jak Louny sehrály zápas se Srbicemi, bylo pro ně velice nutné utkání v Lovosicích zvládnout. Tedy vrátit se k poctivým individuálním výkonům, která jsou základním předpokladem pro požadovaný týmový výkon. 

"Opět jsme však postrádali čtyři hráče do pole, ke zraněným Krejčíkovi, Schettlovi a Nyklovi se přiřadil nemocný Zícha.  Proto jsme museli zaimprovizovat a požádat o pomoc hráče, kteří jsou spojeni s klubem, ale z pochopitelných osobních a rodinných důvodů už nějakou tu dobu s mužstvem nejsou - Václava Suchého a Tomáše Kurku. Velice zkušený Václav Suchý, starší bratr kapitána Jakuba, si ve stoperské dvojici s Vokurkou vedl velmi dobře a svým přístupem hodně pomohl tentokrát k velice solidnímu výkonu celé obranné čtveřice. Tomáš Kurka potom nahradil zraněného Kočího a stejně tak přispět k potřebným třem bodům. Ovšem týmově jsme první poločas zvládli o poznání lépe než ten druhý. V první pětačtyřicetiminutovce jsme byli na hřišti jednoznačně lepším celkem, byli jsme rychlejší a důraznější, velice slušně jsme většinou kombinovali a vstřelili i dva velmi hezké góly. Ve druhém poločase úroveň naší kvality šla poněkud níže. Snad jsme i podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát. Nebyli jsme už tak důrazní a přesní v plnění osobních úkolů. Je však pravdou, že domácím jsme až na jeden závar, ve kterém nastřelili tyč, nic dalšího před naší brankou nedovolili. A kdybychom byli v koncovce přesnější, mohli jsme přidat další tři góly," zhodnotil utkání trenér a tím, že  nejdůležitějším faktem utkání kromě tří bodů bylo, že se hráči většinově vrátili opět k poctivému týmovému výkonu.  

ASK Lovosice - FK SEKO Louny 0:2 (0:2)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Suchý V.,Suchý J. - Pospíšil - Soukup (89.Myšák),Sulovský,Trup (77.Grund),Kočí (56.Kurka) - Lesniak 

Branky: 22.Lesniak,39.Soukup 

ŽK: 44.Sulovský a Soukup,87.Suchý J.,90.Suchý V. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video