Louny přivezly důležité body z Lovosic, do konce sezony je čeká ještě šest utkání

Lucie Steklá 2019-05-15 10:27:00

Po ostudné prohře se Srbicemi na domácím trávníku jeli lounští fotbalisté minulou sobotu pro plný počet bodů. V Lovosicích zvítězili 0:2 a v tabulce krajského přeboru drží první příčku (65 bodů) s náskokem deseti bodů. Právě Srbice (55 bodů) jsou týmem na druhé příčce, třetí je Vilémov (53 bodů). 

Tuto neděli, 19. května, Louny na domácím trávníku přivítají soupeře týmu Modrá/Hrobce, který je nyní na jedenácté příčce tabulky. O týden později Louny jedou k utkání do Jílového (předposlední v tabulce), dalším domácím utkáním bude 2. června okresní duel s Dobroměřicemi, které jsou zatím na čtrnácté příčce. Ve středu 5. června dohrávají lounští fotbalisté odložené druhé jarní kolo v Brné. Hned následující sobotu 8. června hrají opět doma, tentokrát s Litoměřickem B (v současné době poslední příčka tabulky), k poslednímu utkání jedou Louny v sobotu 15. června do Vilémova, který je nyní na třetím místě. 


Hodnocení utkání v Lovosicích:

Podle slov Zdeňka Kudely, trenéra Louny vzhledem k tomu, jak Louny sehrály zápas se Srbicemi, bylo pro ně velice nutné utkání v Lovosicích zvládnout. Tedy vrátit se k poctivým individuálním výkonům, která jsou základním předpokladem pro požadovaný týmový výkon. 

"Opět jsme však postrádali čtyři hráče do pole, ke zraněným Krejčíkovi, Schettlovi a Nyklovi se přiřadil nemocný Zícha.  Proto jsme museli zaimprovizovat a požádat o pomoc hráče, kteří jsou spojeni s klubem, ale z pochopitelných osobních a rodinných důvodů už nějakou tu dobu s mužstvem nejsou - Václava Suchého a Tomáše Kurku. Velice zkušený Václav Suchý, starší bratr kapitána Jakuba, si ve stoperské dvojici s Vokurkou vedl velmi dobře a svým přístupem hodně pomohl tentokrát k velice solidnímu výkonu celé obranné čtveřice. Tomáš Kurka potom nahradil zraněného Kočího a stejně tak přispět k potřebným třem bodům. Ovšem týmově jsme první poločas zvládli o poznání lépe než ten druhý. V první pětačtyřicetiminutovce jsme byli na hřišti jednoznačně lepším celkem, byli jsme rychlejší a důraznější, velice slušně jsme většinou kombinovali a vstřelili i dva velmi hezké góly. Ve druhém poločase úroveň naší kvality šla poněkud níže. Snad jsme i podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát. Nebyli jsme už tak důrazní a přesní v plnění osobních úkolů. Je však pravdou, že domácím jsme až na jeden závar, ve kterém nastřelili tyč, nic dalšího před naší brankou nedovolili. A kdybychom byli v koncovce přesnější, mohli jsme přidat další tři góly," zhodnotil utkání trenér a tím, že  nejdůležitějším faktem utkání kromě tří bodů bylo, že se hráči většinově vrátili opět k poctivému týmovému výkonu.  

ASK Lovosice - FK SEKO Louny 0:2 (0:2)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Suchý V.,Suchý J. - Pospíšil - Soukup (89.Myšák),Sulovský,Trup (77.Grund),Kočí (56.Kurka) - Lesniak 

Branky: 22.Lesniak,39.Soukup 

ŽK: 44.Sulovský a Soukup,87.Suchý J.,90.Suchý V. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

BRIGÁDNÍCI NA ŽNĚ

Přijmeme brigádníky na žně 2019 na pozici: řidič náklaďáku C + E na LIAZ s vlekem a dále řidiče traktoru ZETOR, CASE. Odvoz obilí od kombajnů. Nástup cca 15.7.2019, Podbořansko. Profesní průkaz řidiče NENÍ POTŘEBA. Telefon: 603294756, 733155930.
Tel.: 603294756

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Právník lounské vagónky: Je až děsivé, jak snadno lze zničit fungující firmu

Zdroj: Youtube kanál regionalnitelevize

Přehrát video
Chomutovsko: Zachycení kočky divoké fotopastí

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu dvougaráž, 30 m2. Budova bývalé veteriny Louny. Tel.: 731 710 911.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízenou garsonku pod Kauflandem v Lounech, 4. poschodí s výtahem, nejlépe starší osobě, podmínka nekuřák. Tel.: 605 233 861, 603 151 832.

Vzpomínky

Jan Antropius

Dne 22. 7. 2019 by se pan Jan ANTROPIUS z Loun dožil 95 let. Vzpomíná manželka a syn s rodinou.

Václav Benda

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 21. července 2019 vzpomeneme nedožitých šedesát let pana Václava BENDY ze Žatce. S láskou na něho stále vzpomínají maminka a sestra s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Karel Coufal

Dne 17. července by oslavil své 90. narozeniny pan Karel COUFAL z Opočna. S láskou vzpomínají dcery Jana a Hana s rodinami, manželka Jana a ostatní příbuzní.