Louny přivezly důležité body z Lovosic, do konce sezony je čeká ještě šest utkání

Lucie Steklá 2019-05-15 10:27:00

Po ostudné prohře se Srbicemi na domácím trávníku jeli lounští fotbalisté minulou sobotu pro plný počet bodů. V Lovosicích zvítězili 0:2 a v tabulce krajského přeboru drží první příčku (65 bodů) s náskokem deseti bodů. Právě Srbice (55 bodů) jsou týmem na druhé příčce, třetí je Vilémov (53 bodů). 

Tuto neděli, 19. května, Louny na domácím trávníku přivítají soupeře týmu Modrá/Hrobce, který je nyní na jedenácté příčce tabulky. O týden později Louny jedou k utkání do Jílového (předposlední v tabulce), dalším domácím utkáním bude 2. června okresní duel s Dobroměřicemi, které jsou zatím na čtrnácté příčce. Ve středu 5. června dohrávají lounští fotbalisté odložené druhé jarní kolo v Brné. Hned následující sobotu 8. června hrají opět doma, tentokrát s Litoměřickem B (v současné době poslední příčka tabulky), k poslednímu utkání jedou Louny v sobotu 15. června do Vilémova, který je nyní na třetím místě. 


Hodnocení utkání v Lovosicích:

Podle slov Zdeňka Kudely, trenéra Louny vzhledem k tomu, jak Louny sehrály zápas se Srbicemi, bylo pro ně velice nutné utkání v Lovosicích zvládnout. Tedy vrátit se k poctivým individuálním výkonům, která jsou základním předpokladem pro požadovaný týmový výkon. 

"Opět jsme však postrádali čtyři hráče do pole, ke zraněným Krejčíkovi, Schettlovi a Nyklovi se přiřadil nemocný Zícha.  Proto jsme museli zaimprovizovat a požádat o pomoc hráče, kteří jsou spojeni s klubem, ale z pochopitelných osobních a rodinných důvodů už nějakou tu dobu s mužstvem nejsou - Václava Suchého a Tomáše Kurku. Velice zkušený Václav Suchý, starší bratr kapitána Jakuba, si ve stoperské dvojici s Vokurkou vedl velmi dobře a svým přístupem hodně pomohl tentokrát k velice solidnímu výkonu celé obranné čtveřice. Tomáš Kurka potom nahradil zraněného Kočího a stejně tak přispět k potřebným třem bodům. Ovšem týmově jsme první poločas zvládli o poznání lépe než ten druhý. V první pětačtyřicetiminutovce jsme byli na hřišti jednoznačně lepším celkem, byli jsme rychlejší a důraznější, velice slušně jsme většinou kombinovali a vstřelili i dva velmi hezké góly. Ve druhém poločase úroveň naší kvality šla poněkud níže. Snad jsme i podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát. Nebyli jsme už tak důrazní a přesní v plnění osobních úkolů. Je však pravdou, že domácím jsme až na jeden závar, ve kterém nastřelili tyč, nic dalšího před naší brankou nedovolili. A kdybychom byli v koncovce přesnější, mohli jsme přidat další tři góly," zhodnotil utkání trenér a tím, že  nejdůležitějším faktem utkání kromě tří bodů bylo, že se hráči většinově vrátili opět k poctivému týmovému výkonu.  

ASK Lovosice - FK SEKO Louny 0:2 (0:2)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Suchý V.,Suchý J. - Pospíšil - Soukup (89.Myšák),Sulovský,Trup (77.Grund),Kočí (56.Kurka) - Lesniak 

Branky: 22.Lesniak,39.Soukup 

ŽK: 44.Sulovský a Soukup,87.Suchý J.,90.Suchý V. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video