Louny přivezly důležité body z Lovosic, do konce sezony je čeká ještě šest utkání

Lucie Steklá 2019-05-15 10:27:00

Po ostudné prohře se Srbicemi na domácím trávníku jeli lounští fotbalisté minulou sobotu pro plný počet bodů. V Lovosicích zvítězili 0:2 a v tabulce krajského přeboru drží první příčku (65 bodů) s náskokem deseti bodů. Právě Srbice (55 bodů) jsou týmem na druhé příčce, třetí je Vilémov (53 bodů). 

Tuto neděli, 19. května, Louny na domácím trávníku přivítají soupeře týmu Modrá/Hrobce, který je nyní na jedenácté příčce tabulky. O týden později Louny jedou k utkání do Jílového (předposlední v tabulce), dalším domácím utkáním bude 2. června okresní duel s Dobroměřicemi, které jsou zatím na čtrnácté příčce. Ve středu 5. června dohrávají lounští fotbalisté odložené druhé jarní kolo v Brné. Hned následující sobotu 8. června hrají opět doma, tentokrát s Litoměřickem B (v současné době poslední příčka tabulky), k poslednímu utkání jedou Louny v sobotu 15. června do Vilémova, který je nyní na třetím místě. 


Hodnocení utkání v Lovosicích:

Podle slov Zdeňka Kudely, trenéra Louny vzhledem k tomu, jak Louny sehrály zápas se Srbicemi, bylo pro ně velice nutné utkání v Lovosicích zvládnout. Tedy vrátit se k poctivým individuálním výkonům, která jsou základním předpokladem pro požadovaný týmový výkon. 

"Opět jsme však postrádali čtyři hráče do pole, ke zraněným Krejčíkovi, Schettlovi a Nyklovi se přiřadil nemocný Zícha.  Proto jsme museli zaimprovizovat a požádat o pomoc hráče, kteří jsou spojeni s klubem, ale z pochopitelných osobních a rodinných důvodů už nějakou tu dobu s mužstvem nejsou - Václava Suchého a Tomáše Kurku. Velice zkušený Václav Suchý, starší bratr kapitána Jakuba, si ve stoperské dvojici s Vokurkou vedl velmi dobře a svým přístupem hodně pomohl tentokrát k velice solidnímu výkonu celé obranné čtveřice. Tomáš Kurka potom nahradil zraněného Kočího a stejně tak přispět k potřebným třem bodům. Ovšem týmově jsme první poločas zvládli o poznání lépe než ten druhý. V první pětačtyřicetiminutovce jsme byli na hřišti jednoznačně lepším celkem, byli jsme rychlejší a důraznější, velice slušně jsme většinou kombinovali a vstřelili i dva velmi hezké góly. Ve druhém poločase úroveň naší kvality šla poněkud níže. Snad jsme i podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát. Nebyli jsme už tak důrazní a přesní v plnění osobních úkolů. Je však pravdou, že domácím jsme až na jeden závar, ve kterém nastřelili tyč, nic dalšího před naší brankou nedovolili. A kdybychom byli v koncovce přesnější, mohli jsme přidat další tři góly," zhodnotil utkání trenér a tím, že  nejdůležitějším faktem utkání kromě tří bodů bylo, že se hráči většinově vrátili opět k poctivému týmovému výkonu.  

ASK Lovosice - FK SEKO Louny 0:2 (0:2)

Sestava: Patrovský - Fiřt,Vokurka,Suchý V.,Suchý J. - Pospíšil - Soukup (89.Myšák),Sulovský,Trup (77.Grund),Kočí (56.Kurka) - Lesniak 

Branky: 22.Lesniak,39.Soukup 

ŽK: 44.Sulovský a Soukup,87.Suchý J.,90.Suchý V. 

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám starší rodinný dům 2+1v obci Liběšice část Líčkov. Dům je podsklepený, v přízemí obytné 2 místnosti, kuchyň a koupelna s WC. Možnost přestavby půdy. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, odpad řešen septikem, topení na tuhá paliva. Pozemek o celkové ploše 2184 m2 v klidné části obce obsahuje ještě kůlnu a velkou patrovou stodolu s možností parkování. Více informací na tel.: 724 792 814.

Vzpomínky

Radek Sakovič

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 21. 5. 2019 uplynou 2 roky, co nás opustil bratr, švagr a strýc Radek SAKOVIČ. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Vladimír Hryzbil

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 19. 5. uplyne 2 roky, co nás navždy opustil pan Vladimír HRYZBIL ze Žatce. Stále vzpomínají syn Miroslav a snacha Dana s rodinami.

Stanislav Novotný

Dne 19. 5. 2019 by oslavil můj manžel Stanislav NOVOTNÝ ze Žatce 76 let. Stále vzpomíná manželka Jarka, sestra Jiřina z Čeradic s celou rodinou, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.