Přejezd v Husově ulici bude týden uzavřený, řidiče čeká objížďka, některé zastávky hromadné dopravy jsou zrušeny

Lucie Steklá 2019-05-17 13:22:00

Kvůli uzavírce přejezdu budou autobusy městské hromadné dopravy jezdit jinudy, některé zastávky, Praga, Národní dům, sídliště Hrnčířská a Komenského náměstí, se přechodně zruší.

Řidiči pozor. V lounské Husově ulici bude od pondělí 20. května zcela uzavřen železniční přejezd. Projíždějící motoristy východní částí Loun tak čeká další, byť jen týdenní objížďka, která je značena. 

Omezení se v souvislostí s uzavřením přejezdu týká také Městské autobusové dopravy Louny.

Od pondělí 20. května od 7 hodin do pátku 24. května do 20 hodin nebudou obsluhovány zastávky na lince MAD Louny č. 1: Praga; Národní dům; sídl. Hrnčířská a Komenského nám.  Náhradními zastávkami budou Riegrova, Osvoboditelů v obou směrech a Zahradní město (pouze ve směru do centra). 


Časy odjezdů z náhradních zastávek budou totožné jako z dočasně zrušených.

Louny,,Praga=>Louny,,Riegrova 

Louny,,Národní dům=>Louny,,Zahradní město (pouze ve směru do centra) 

Louny,,sídl.Hrnčířská a Louny,,Komenského nám.=>Louny,,Osvoboditelů

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video