Pořiďte nejkrásnější fotku Dolního Poohří

2019-05-22 12:50:00

Dolní Poohří (táb) Touláte se Dolním Poohřím? Pak nezapomeňte na svých cestách fotit! Od jara do podzimu potrvá už pátý ročník fotografické soutěže Poohří vaším objektivem. Nekrásnější snímky se pak objeví na kalendářích pro rok 2020.

Soutěž, kterou vyhlašuje Destinační agentura Dolní Poohří, je otevřena pro každého - profesionální fotografy, amatéry i děti, pro něž je vyhlášena samostatná kategorie. Čas na poslání fotografií vyprší 31. října, poté je vyhodnotí komise. „Soutěž jsme letos vyhlásili o měsíc dříve, už od prvního dubna, aby fotografové stihli i krásné jarní období,“ říká ředitel Destinační agentury Dolní Poohří Bc. Lukáš Pichlík. Tématicky fotografie téměř nemají omezení - mohou zachycovat krajinu a řeku Ohři, zdejší historii a památky, přírodu či Cyklostezku Ohři.

Fotosoutěž Poohří vaším objektivem se letos koná již popáté. Vloni své snímky přihlásilo 19 dospělých fotografů a dvě děti, celkem dorazilo 179 soutěžních fotografií. Absolutním vítězem se stal Martin Matajzík s fotografií Rybářská loď na Nechranické přehradě.

Na fotografy čekají hodnotné věcné ceny. Jejich snímky se pak objeví na stolním kalendáři pro rok 2020 a dalších propagačních materiálech Dolního Poohří. Pravidelně se koná i výstava vybraných fotografií, která putuje po Dolním Poohří. Letos bude její první zastávkou v listopadu město Žatec.

Termín pro zasílání fotografií prostřednictvím e-mailové adresy info@dolnipoohri.eu končí 31. října 2019. Do soutěže jsou přijímány pouze digitální fotografie ve formátu jpg s maximální velikostí 5 MB a minimálním rozlišením 2480x1748 px. K fotografii nezapomeňte připojit kontaktní údaje a ideálně i stručný popis místa.

 

Foto: Rybářská loď na Nechranické přehradě - vítězný snímek 4. ročníku soutěže v roce 2018, autor Martin Matajzík

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video