Pořiďte nejkrásnější fotku Dolního Poohří

2019-05-22 12:50:00

Dolní Poohří (táb) Touláte se Dolním Poohřím? Pak nezapomeňte na svých cestách fotit! Od jara do podzimu potrvá už pátý ročník fotografické soutěže Poohří vaším objektivem. Nekrásnější snímky se pak objeví na kalendářích pro rok 2020.

Soutěž, kterou vyhlašuje Destinační agentura Dolní Poohří, je otevřena pro každého - profesionální fotografy, amatéry i děti, pro něž je vyhlášena samostatná kategorie. Čas na poslání fotografií vyprší 31. října, poté je vyhodnotí komise. „Soutěž jsme letos vyhlásili o měsíc dříve, už od prvního dubna, aby fotografové stihli i krásné jarní období,“ říká ředitel Destinační agentury Dolní Poohří Bc. Lukáš Pichlík. Tématicky fotografie téměř nemají omezení - mohou zachycovat krajinu a řeku Ohři, zdejší historii a památky, přírodu či Cyklostezku Ohři.

Fotosoutěž Poohří vaším objektivem se letos koná již popáté. Vloni své snímky přihlásilo 19 dospělých fotografů a dvě děti, celkem dorazilo 179 soutěžních fotografií. Absolutním vítězem se stal Martin Matajzík s fotografií Rybářská loď na Nechranické přehradě.

Na fotografy čekají hodnotné věcné ceny. Jejich snímky se pak objeví na stolním kalendáři pro rok 2020 a dalších propagačních materiálech Dolního Poohří. Pravidelně se koná i výstava vybraných fotografií, která putuje po Dolním Poohří. Letos bude její první zastávkou v listopadu město Žatec.

Termín pro zasílání fotografií prostřednictvím e-mailové adresy info@dolnipoohri.eu končí 31. října 2019. Do soutěže jsou přijímány pouze digitální fotografie ve formátu jpg s maximální velikostí 5 MB a minimálním rozlišením 2480x1748 px. K fotografii nezapomeňte připojit kontaktní údaje a ideálně i stručný popis místa.

 

Foto: Rybářská loď na Nechranické přehradě - vítězný snímek 4. ročníku soutěže v roce 2018, autor Martin Matajzík

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video