Poslední hvizd lounského sudího Příhody

Lucie Steklá 2019-05-25 23:13:04

Při utkání nadstavbové části 4. třídy v Lenešicích, které na domácím trávníku přivítali Měcholupy, se s kariérou fotbalového rozhodčího rozloučil sudí Radek Příhoda. Konec kariéry oznámil Jeden z nejrespektovanějších českých rozhodčích na konci loňského roku.

"Jak jsem slíbil, tak plním," oznámil v týdnu Radek Příhoda na svém facebookovém profilu. "Poslední mistrovské utkání odřídím, kde jsem kariéru začal, a to ve vesničce Lenešice u Loun," dodal.

Úvodní hvizd utkání padl ve 13.30 v Lenešicích, které bojovaly o čelo tabulky nadstavby 4. třídy skupiny B. V každém poločase sudí nastavil jednu minutu, a tak v 15.16 hodin naposledy coby fotbaloví sudí pískl do píšťalky. V zápase, který domácí vyhráli 6:1 a proběhl bez problémů, udělil Příhoda jednu žlutou kartu. "Díky moc všem. Užil jsem si to a jeden příběh je u konce," řekl po utkání rozhodčí

V české nejvyšší soutěži čtyřiačtyřicetiletý Příhoda jako hlavní odpískal 237 zápasů .

Napsal(a): Lucie Steklá