Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-06-04 13:05:00

Region Podbořanska č. 22 ve schránkách a v prodeji od středy 5. června.

Nový Region Podbořanska informuje o začátku sezóny prodeje a samosběrů jahod, které zřejmě zdraží, o dětských dnech v regionu, o chystaných plánech nádrže Kryry a otáznících kolem ní, o tom, kam jeli na zkušenou budoucí opraváři a automechanici z GSOŠ.

Dále píšeme o červnových akcích na zámku v Krásném Dvoře, o úspěchu hudebníků ZUŠ Podbořany či novém titulu, kterým se pyšní střední škola v Podbořanech, a zveme na Izzyho memoriál.

Strana 7 přináší dopisy čtenářů a referuje o dětských dnech, či o prvním veřejném koncertu sboru Egeria. Přinášíme také báseň na červen. Na sportovní straně se například dozvíte o úspěchu handicapovaného plavce Víti Šaška, vítězné vlně Buškovic, těžce vydolovaných bodech fotbalisty Krásného Dvora i o ztrácejícím formu FK Vroutek.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video