Izzyho memoriál 2019 - letos počtvrté

Alla Želinská 2019-06-08 10:55:00

Oblíbené rybářské závody Izzyho memoriál odstartovaly v sobotu 8. června v 8 hodin na nádrži u hasičské zbrojnice v Podbořanech. Už od 7 hodin bylo nachystáno nahodit 53 netrpělivých účastníků závodů dětí a mládeže. Jejich soutěž probíhala od 8 do 11.30, dospělí pak chytají od půl jedné do půl páté.

Cílem závodů je dosáhnout nejvíce bodů (kapr, lín, štika, uhoř, okoun atd. 1 cm = 1 bod, karas, plotice 1 ryba = 1 bod) a také zvláštní cena čeká na toho, kdo první chytí zlatou rybku (celočervený Koi kapr). Pro nejlepší rybáře jsou tradičně připraveny hodnotné ceny (hlavní cena pro dospělé je LED televize s úhlopříčkou 110 cm), také se griluje a nabízí občerstvení, bude hudební dýchánek, můžete si u této příležitosti udělat i piknik na trávě. Vyhodnocení se očekává v 17 hodin.

Big Fish Team, jinými slovy skupinka nadšených rybářů – Radek Reindl, Petr Jambor, Milan Michler – a další kamarádi z řad místních dobrovolných hasičů i pro letošní, již 4. ročník závodů přichystali díky sponzorům a podporovatelům akce krásné ceny a diplomy, bohatě zarybněnou vodu, občerstvení i pro dospělý doprovod a diváky a tradiční ukázku hasičské techniky SDH Podbořany.

Rybářské závody, které probíhají systémem chyť a pusť, jsou zároveň uctěním památky zemřelého kamaráda Tomáše „Izzyho“ Posnera, který je v minulosti spolupořádal a byl „motorem” obnovy bývalé požární nádrže v centru města a jejího zarybnění. Sobotní počasí je vyhovující, není horko a nepálí slunce. Na závodech nechybí legrace a dobrá nálada, ostatně je to vidět i z fotopříspěvků hlavního organizátora ;-) . 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním hezký byt 3+1 na Březenecké za menší. Email: polly3@email.cz. (240)

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám 2 garáže se zahradou v Chomutově, 750 m2, cena dohodou. - Tel. 605 366 986.

Vzpomínky

Krista Adamová

Rok za rokem ubíhá, čas prý rány hojí, vzpomínka na Tebe však stále stejně bolí. - Dne 20. června uplyne 21 smutných let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra a teta, paní Krista ADAMOVÁ z Klášterce na Ohří. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují synové Jaroslav a Ervín s rodinami, sestry Běta, Truda a Věra s rodinami.

Věra Froňková

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. června uplynulo deváté smutné výročí úmrtí paní Věry FROŇKOVÉ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají syn Josef a dcera Anna s rodinami. Všem za vzpomínku děkujeme.

Josef Kunc

Dne 4. června 2019 by pan Josef KUNC oslavil 80. narozeniny. Před 7 lety se však vydal na cestu, ze které již není návratu. Vzpomeňte s námi a vy, kdož jste ho znali, uctěte jeho památku tichou vzpomínkou. S láskou dcera Jitka s rodinou, syn Josef s manželkou Aničkou a manželka Julie.