Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-06-11 11:17:00

Region Podbořanska č. 23 ve schránkách a v prodeji od středy 12. června.

Třiadvacátý Region Podbořanska informuje o proběhlých maturitách, výsledcích první Rodinné olympiády a čtvrtého Izzyho memoriálu, o případu tuberkulózy, na nějž upozornil plicní lékař, o úspěšném tažení mladých hasičů a příjemném mezigeneračním bubnování podbořanských seniorů a lubeneckých školáků.

Najdete tu také pozvánku na nedělní benefiční cyklozávod ve Vroutku. A zamyšlení k výsledkům voleb do EP. Dále píšeme o matematickém úspěchu vrouteckých žáků. Snímečkem se vracíme ke dni dětí v DDM.

Uvnitř týdeníku najdete pozvánku a program na Zahradní slavnost v PL Petrohrad, která se koná 15. června. Strana 7 přináší ohlédnutí za 70letou historií ČČK Nepomyšl, který oslavil toto výročí krásnou akcí – fotky z oslav rovněž naleznete v novinách.

Na sportovní straně se například dozvíte o vítězi 3. fotbalové třídy a shrnutí celé její sezony, o účasti kryrských žáků v McDonald´s Cupu i o dobré hře podbořanské fotbalové mladší přípravky. Přečtete si o prvním ročníku běhu Kryry třikrát jinak. Nechybí fotbalový servis a pozvánka na poslední zápasy této sezony. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video