Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-06-11 11:17:00

Region Podbořanska č. 23 ve schránkách a v prodeji od středy 12. června.

Třiadvacátý Region Podbořanska informuje o proběhlých maturitách, výsledcích první Rodinné olympiády a čtvrtého Izzyho memoriálu, o případu tuberkulózy, na nějž upozornil plicní lékař, o úspěšném tažení mladých hasičů a příjemném mezigeneračním bubnování podbořanských seniorů a lubeneckých školáků.

Najdete tu také pozvánku na nedělní benefiční cyklozávod ve Vroutku. A zamyšlení k výsledkům voleb do EP. Dále píšeme o matematickém úspěchu vrouteckých žáků. Snímečkem se vracíme ke dni dětí v DDM.

Uvnitř týdeníku najdete pozvánku a program na Zahradní slavnost v PL Petrohrad, která se koná 15. června. Strana 7 přináší ohlédnutí za 70letou historií ČČK Nepomyšl, který oslavil toto výročí krásnou akcí – fotky z oslav rovněž naleznete v novinách.

Na sportovní straně se například dozvíte o vítězi 3. fotbalové třídy a shrnutí celé její sezony, o účasti kryrských žáků v McDonald´s Cupu i o dobré hře podbořanské fotbalové mladší přípravky. Přečtete si o prvním ročníku běhu Kryry třikrát jinak. Nechybí fotbalový servis a pozvánka na poslední zápasy této sezony. 

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.