Žatecká kajakářka Lucie Nesnídalová bude startovat na evropské i světovém šampionátu

Iveta Drlíková 2019-06-23 09:29:00

Žatecká kajakářka Lucie Nesnídalová bravurně zvládla nominační závody a potřetí v řadě tak bude reprezentovat Českou republiku na mistrovství Evropy i světa ve vodním slalomu juniorů a závodníků do 23 let. „V individuálním startu bych se chtěla probojovat do desetičlenného finále a zajet tam dobrou jízdu a také se pokusit obhájit zlato v týmovém závodě tříčlenných hlídek,“ říká úspěšná kajakářka TJ Loko Žatec.

Během nominačních závodů vybojovala Lucie Nesnídalová celkem 24 bodů. Lepší byla jen Antonie Galušková ze Sušice a poslední kajakářkou do tříčlenné reprezentační party je pak Kateřina Beková z Dukly Brandýs nad Labem. Nesnídalová na prvních dvou závodech ve Veltrusech a v pražské Tróji dojela pátá, pak ale vyhrála v Roudnici nad Labem a na posledním bodovacím závodě v Liptovském Mikuláši byla třetí. „Teď mě čeká soustředění ve Slovinsku s tréninkovou skupinou, kterou vede Michal Šrámek. Po něm se na chvíli vracím domů a 27. července se už s reprezentací přesouváme na Slovensko do Liptovského Mikuláše, kde 4. července začíná mistrovství Evropy,“ přibližuje Lucie Nesnídalová, kterou příští měsíc čeká ještě start v polském Krakově na světovém šampionátu, nejbližší program.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video