Šance zahrát si debl se známým tenistou

Iveta Drlíková 2019-07-04 09:26:06

Až do 6. července se můžete přihlašovat na tenisový turnaj ve čtyřhrách, který proběhne v areálu žateckého Tenisového klubu v sobotu 13. července.

 Vítaní jsou rekreační i závodní hráči. Akce je zajímavá i tím, že dvojice se losují až před začátkem soutěže, takže nikdo z účastníků dopředu neví, s kým bude hrát. Někomu se tak může poštěstit, že nastoupí ve dvojici s bývalým pátým hráčem světa ve čtyřhře, vítězem US a French Open 2009 a finalistou Davis cupu 2009 Lukášem Dlouhým. „Ano, je to pravda. Lukáš Dlouhý by se měl zúčastnit našeho turnaje. Otazník visí jen nad tím, kdyby Barbora Strýcová postoupila do finále Wimbledonu, které se hraje ve stejný den jako náš turnaj, jelikož Lukáš je jejím trenérem ,“ potvrzuje hlavní organizátor Marek Koutník, který přijímá i přihlášky do turnaje na telefonu 606 396-676 nebo na emailu: mara.koutnik@email.cz. Startovné na osobu je 200 korun. (id)                                            

 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video