Úvod   /   Sport   /   Kam na Lounsku za sportem

Kam na Lounsku za sportem

Lucie Steklá 2019-07-19 13:32:00

Louny hrají první domácí přípravné utkání, Bon Equi pořádá jezdecké závody, siláci se utkají v mrtvém tahu.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Fotbal, přípravné utkání

Louny - Teplice B (stadion FK

Louny, 17 hodin)

Slaný - Dobroměřice (hřiště Slaný, 10.30 h)

Jezdecké závody, Louny

Bon Equi Club Louny pořádá jezdecké závody v areálu v ulici Parašutistů. Dopoledne od 9 hodin závody dětí na ponících, od-poledne po 13. hodině soutěže o Putovní pohár města a memoriál Miroslava Balza-ra. Všichni jste srdečně zváni.

Mrtvý tah, Stromovka Louny

VIII. ročník soutěže Lounská mrtvola. Soutěž v mrtvém tahu pro ženy, dorost, juniory, muže, veterány i amatéry. Začátek od 15 hodin v areálu Stromovky Louny.

Soutěž probíhá v rámci 10. Lounského motosrazu, který ve Stromovce startuje v 11 hodin. Spanilá jízda vede do Dolního Ročova, kde proběhne žehnání motorek. Hudební doprovod zajistí Uriah Heep, Whitesnake revival, nebo Ozzy Ozbourne revival.

Sportovní střelba, Louny Chlum

Brokové souboje. IV. ročník Souboje z brokovnic - Open. Začátek v 9 hodin.

Turistika, Louny - Beroun

Za kněžnou Ludmilou a tetínskou růží - Beroun, Tetín (kostely a zřícenina hradu). Odjezd z Loun vlakem v 7.38 h, Louny střed 7.40 h, Louny město 7.42 hodin.

Volejbalový turnaj, Lenešice

Na hřišti Na place se koná volejbalový turnaj. Začátek od 13 hodin. Zájemci se mohou přihlásit na čísle 733 350 537 nebo na emailu dagmar.pesulova@seznam.cz. Pořádá TJ Sokol Lenešice.  

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video