Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-07-09 11:42:00

Týdeník Region Podbořanska č. 27 ve středu 10. července ve vašich schránkách a na stáncích!

V Regionu č. 27 se dočtete o tom, kdo z podbořanských absolventů převzal Dobrý list komory, jaká výstava se připravuje ve žlutém kostele v Podbořanech nebo jak dopadl turnaj férového fotbalu v Nepomyšli. Najdete i dozvuky demonstrace na Letné a zprávu o poslaneckém dni ve Stebně. Zveme na autorské čtení Kristiny Folprechtové a informujeme o proběhlém koncertu P. Linharta v lubenecké knihovně. Dozvíte se, s čím vším pomáhají v Libyni ženy z Drahonic, které mají práce jak na kostele, a že podbořanští studenti mají umělecké střevo.

Dále si prohlédněte fotoreportáž z dojemného loučení dětí se školou anebo pracovnic MŠ se školkou. Přijměte pozvánku do Skytal na mši a svěcení božích muk a nahlédněte do poetického okénka na červenec. Nechybí snímek (již druhý) do letní soutěže o vyhlídkové lety. 

Sport informuje o oslavách fotbalu (a sedmdesátin předsedy FK) v Krásném Dvoře a o tom, kdo sestoupil nebo naopak postoupil ve fotbalových soutěžích, i o letní přípravě buškovických hráčů.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video