Blíží se turnaj v plážovém volejbale! Pořadatelé zvou k účasti jak smíšené týmy, tak i fandící diváky

Iveta Drlíková 2019-07-15 09:44:00

Již osmnáct smíšených dvojic je přihlášeno na další ročník turnaje v plážovém volejbale – Beach cup 2019, který proběhne již tuto sobotu 20. července na žateckém koupališti. „Vypadá to, že možná překonáme rekord z druhého ročníku, kdy se nám přihlásilo celkem dvacet párů. Každopádně registrace stále běží, a to na emailu koutnik@turnajovykral.cz nebo přes FB stránku Turnajový král,“ říká hlavní organizátor Patrik Koutník. Ten se svými kamarády pořádá například i zimní hokejový turnaj v centru Žatce nebo turnaje v malé kopané, jako nedávno ten v Novém Sedle.

„Nejen prací živ je člověk, a proto se vrháme do různých projektů a aktivně se zapojujeme do sportovního i kulturního dění v Žatci, Lounech i na Chomutovsku. Rádi podpoříme aktivity, které mají smysl a zvedají úroveň lidského života. A k tomu neodmyslitelně patří i sport. Naše podpora této akci proběhla již i minulý rok a doufáme, že se tak stane tradicí. Je nám ctí být generálním partnerem Beach cupu 2019,“ zaznělo od Jany Kopecké z žatecké společnosti Grape SC. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video