Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-07-18 17:00:00

Beach cup, Noc světel, Kinematograf bratří Čadíků, letní kino, motosraz Bahno, rockový festival, sochání, pouť, letní turnaje - i tento pátek, sobotu a neděli si máte z čeho vybrat!

ŽATECKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Godzilla II Král monster. Ve 21.30 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Black & White. Od 21 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Lví král. Ve 21.30 hod.

Válečné muzeum Libočany: Navštivte nové zajímavé muzeum – uniformy, zbraně, válečná technika, podzemní bunkr z 2. světové války atd. Od 11 do 17 hod.

Koupaliště Žatec: Beach cup 2019 – 4. ročník beachvolejbalového turnaje mixů, hodnotné ceny pro první 4 páry. Od 9 hod.

Zámek Stekník: Otevřen nový prohlídkový okruh s názvem Reprezentační a soukromé prostory. Také v neděli. Od 10 do 16.30 hod.

Libědice: Libědická neckyáda aneb Hry bez hranic – tradiční přebory v netradičních letních sportech. Moderuje Jirka Formánek, od 18 hod. Neckopárty na hřišti – hraje Kabát revival Plzeň, kapela Oli, možnost stanování. Od 10 hod.

Křížova vila Žatec: Žatecké sochání IV. - již čtvrtý ročník výtvarné dílny pod širým nebem na zahradě vily. Vstupné: dospělí 50 / děti 25 Kč. Od 13 hod.

Chaloupka Žatec: Pedagog - Sraz kamarádů a přátel přátel hudebního seskupení Pedagog, u řeky Ohře v Žatci, po roce, v restauraci Chaloupka! Od 19 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Ametyst. Od 21 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Kořist. Ve 21.30 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Kino Svět Louny: Spider – Man: Daleko od domova – 3D dabing. Také v sobotu a neděli. Ve 20 hod.

Annabelle 3 – horor. Také v sobotu. Ve 22.30 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Po čem muži touží. Od 21.30 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Kino Svět Louny: Willy a kouzelná planeta – 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Tajný život mazlíčků 2 – 3D. Také v neděli. Ve 13 hod.

Kino Peruc: Jak vycvičit draka – Animované, dobrodružné fantasy. V 15.30 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Chata na prodej. Od 21.30 hod.

Mírové náměstí Louny: Farmářské trhy - Sezonní nabídka od lokálních prodejců a výrobců. Od 8 do 12 hod.

Louny - Beroun: Za kněžnou Ludmilou a Tetínskou růží - výlet s KČT Louny do Berouna a dále do Tetína (kostely + zřícenina hradu Tetín). Odjezd z Loun: 7.38 - hl. vlak. Nádraží, 7.40 – střed, 7.42 – město.

Archeologický skanzen Březno u Loun: Workshop výroby bososandálů - pouze pro předem přihlášené, kapacita kurzu je omezená. Od 9 do 17 hod.

Střelnice Chlum Louny: Brokové souboje – IV. ročník soubojů z brokovnice – Open. Od 9 hod.

Louny, Stromovka: Motosraz Bahno 2019 - Spanilá jízda do Dolního Ročova (ke klášteru), zahrají: Uriah Heep (KV), Whitesnake revival. Ozzy Ozbourne revival (PHA), Coda (KV), dále: tombola o hodnotné ceny, ohnivá show, soutěže, v ceně: příjezdová a odjezdová polévka. Možnost přespání venku ve stanu nebo na sále. Od 11 hod.

Zámek Pátek: Výstava Jany Kučerové Toulky za krásami a památkami Česka, obrazy a knižní ilustrace Kateřiny Brabcové Srdeční záležitost ad. Otevřeno v sobotu a neděli od 10 do 16 hodin.

Zámecká zahrada Postoloprty: Rockový festival Raskwerfest - vystoupí: Rammstein Tribute Band, Alocation, E.O.S., Halo of the Sun, Joe Purple, Kiks, Najust, Prostatix. Vstupné 80 Kč. Od 14 hod.

Vernerův mlýn Brloh: Vernisáž výstavy a přednáška „Ak. arch. Josef Dvorský a jeho vztah k Lounům“ - Ak. arch. Josef Dvorský byl v minulosti 10 let hlavním architektem výstavy "Člověk v přírodě". V 15 hod.

Zbrašín, přírodní sportovní areál: Zbrašínská pouť 2019 – pořádá TJ Sokol Zbrašín - Hořany, OÚ Zbrašín - dechová hudba Oharka Jaromíra Laksy, stánky, kolotoč, houpačky, střelnice (po oba dny), bohaté občerstvení zajištěno, v sobotu pouťová zábava - hraje "100 % live" - vstupné 100 Kč. Od 20 hod.

Smolnice, statek čp. 4: Letní odpoledne na statku - Setkání s Václavem Cílkem, I. Tausinger – klavír. Od 16 hod.

Roubenka, výstaviště Louny: Aliance rock – vstupné 50 Kč. 0D 19 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Galerie města Loun: Výstava Vuk Zörner – Krajina kostel figura. Poslední den výstavy. Od 14 do 18 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Čertí brko. Od 21.30 hod.

Zbrašín, přírodní sportovní areál: Zbrašínská pouť 2019 - kolotoče, houpačky i střelnice v provozu od rána, dechová hudba Oharka Jaromíra Laksy od 14 hod., stánky, bohaté občerstvení zajištěno. Od 14 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Letní kino Podbořany (koupaliště): Ženy v běhu. Ve 21.30 hod.

Music club Bílá Růže Podbořany: Červenec na Růži – páteční taneční mejdan, hraje DJ Karel Beran. Od 21 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Schillerova rozhledna Kryry: Otevřeno každou sobotu a neděli a o svátcích od 12 do 16 hodin.

Kaple Všech svatých u Petrohradu: Kaple otevřena každou sobotu a neděli od 14 do 16 hod.

Fotbalové hřiště Petrohrad: Fotbalový turnaj – zve spolek VEEV, pojďte strávit skvělý den při fotbalovém turnaji - v rámci tohoto dne bude předán šek Lynettce, která vás překvapí, jaký pokrok za rok udělala! Od 10 hod.

Siřem, hřiště u kostela: Volejbal – tradiční letní turnaj šestičlenných smíšených družstev bez věkových či jiných omezení, občerstvení zajištěno. Od 10 hodin. 

Malá Černoc: Tour de Bier - tradiční závody na kole, soukromý pořadatel. Start od 12.30 hod. 

Soběchleby, před bývalou školou: Tradiční taneční zábava - k tanci a poslechu zahraje Martin Mizerák, bohatá tombola, točené pivo, grilované klobásy atd. Od 19 hod. 

Zámek Krásný Dvůr: Večerní komentovaná procházka zámeckým parkem – přijďte si užít kouzlo jednoho z nejstarších krajinářských parků po setmění včetně návštěvy osvětleného Novogotického templu. Délka procházky zhruba 2 hodiny. Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou obuv a svítilnu. Vstupné 120 Kč, snížené 80 Kč. Cca od 21 hod.

Libyně, kostel sv. Jiljí: Noc světel – tradiční koncert při svíčkách v kostele sv. Jiljí. Vystoupí podbořanský pěvecký sbor Egeria a hosté. Zve spolek Za záchranu kostela sv. Jiljí. Ve 21 hodin.

Music club Bílá Růže Podbořany: DJ Kopys - OPEN AIR na zahrádce Magic Baru. Od 21 hod.

Koupaliště Krásný Dvůr: Letní kino - promítání filmu Po čem muži touží, vstup zdarma. Od 21.30 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Libyně u Lubence: Otevřeno – kostel s unikátním vitrážovým muzeem otevřen v sobotu a neděli. Klíče od Vochlické rozhledny se vyzvedávají v kostele. Od 13 do 16 hodin.

Schillerova rozhledna Kryry: Otevřeno každou sobotu a neděli a o svátcích od 12 do 16 hodin.

Kaple u Petrohradu: Kaple Všech svatých otevřena každou sobotu a neděli od 14 do 16 hod.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video