Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-07-18 17:00:00

Beach cup, Noc světel, Kinematograf bratří Čadíků, letní kino, motosraz Bahno, rockový festival, sochání, pouť, letní turnaje - i tento pátek, sobotu a neděli si máte z čeho vybrat!

ŽATECKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Godzilla II Král monster. Ve 21.30 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Black & White. Od 21 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Lví král. Ve 21.30 hod.

Válečné muzeum Libočany: Navštivte nové zajímavé muzeum – uniformy, zbraně, válečná technika, podzemní bunkr z 2. světové války atd. Od 11 do 17 hod.

Koupaliště Žatec: Beach cup 2019 – 4. ročník beachvolejbalového turnaje mixů, hodnotné ceny pro první 4 páry. Od 9 hod.

Zámek Stekník: Otevřen nový prohlídkový okruh s názvem Reprezentační a soukromé prostory. Také v neděli. Od 10 do 16.30 hod.

Libědice: Libědická neckyáda aneb Hry bez hranic – tradiční přebory v netradičních letních sportech. Moderuje Jirka Formánek, od 18 hod. Neckopárty na hřišti – hraje Kabát revival Plzeň, kapela Oli, možnost stanování. Od 10 hod.

Křížova vila Žatec: Žatecké sochání IV. - již čtvrtý ročník výtvarné dílny pod širým nebem na zahradě vily. Vstupné: dospělí 50 / děti 25 Kč. Od 13 hod.

Chaloupka Žatec: Pedagog - Sraz kamarádů a přátel přátel hudebního seskupení Pedagog, u řeky Ohře v Žatci, po roce, v restauraci Chaloupka! Od 19 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Ametyst. Od 21 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Kořist. Ve 21.30 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Kino Svět Louny: Spider – Man: Daleko od domova – 3D dabing. Také v sobotu a neděli. Ve 20 hod.

Annabelle 3 – horor. Také v sobotu. Ve 22.30 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Po čem muži touží. Od 21.30 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Kino Svět Louny: Willy a kouzelná planeta – 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Tajný život mazlíčků 2 – 3D. Také v neděli. Ve 13 hod.

Kino Peruc: Jak vycvičit draka – Animované, dobrodružné fantasy. V 15.30 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Chata na prodej. Od 21.30 hod.

Mírové náměstí Louny: Farmářské trhy - Sezonní nabídka od lokálních prodejců a výrobců. Od 8 do 12 hod.

Louny - Beroun: Za kněžnou Ludmilou a Tetínskou růží - výlet s KČT Louny do Berouna a dále do Tetína (kostely + zřícenina hradu Tetín). Odjezd z Loun: 7.38 - hl. vlak. Nádraží, 7.40 – střed, 7.42 – město.

Archeologický skanzen Březno u Loun: Workshop výroby bososandálů - pouze pro předem přihlášené, kapacita kurzu je omezená. Od 9 do 17 hod.

Střelnice Chlum Louny: Brokové souboje – IV. ročník soubojů z brokovnice – Open. Od 9 hod.

Louny, Stromovka: Motosraz Bahno 2019 - Spanilá jízda do Dolního Ročova (ke klášteru), zahrají: Uriah Heep (KV), Whitesnake revival. Ozzy Ozbourne revival (PHA), Coda (KV), dále: tombola o hodnotné ceny, ohnivá show, soutěže, v ceně: příjezdová a odjezdová polévka. Možnost přespání venku ve stanu nebo na sále. Od 11 hod.

Zámek Pátek: Výstava Jany Kučerové Toulky za krásami a památkami Česka, obrazy a knižní ilustrace Kateřiny Brabcové Srdeční záležitost ad. Otevřeno v sobotu a neděli od 10 do 16 hodin.

Zámecká zahrada Postoloprty: Rockový festival Raskwerfest - vystoupí: Rammstein Tribute Band, Alocation, E.O.S., Halo of the Sun, Joe Purple, Kiks, Najust, Prostatix. Vstupné 80 Kč. Od 14 hod.

Vernerův mlýn Brloh: Vernisáž výstavy a přednáška „Ak. arch. Josef Dvorský a jeho vztah k Lounům“ - Ak. arch. Josef Dvorský byl v minulosti 10 let hlavním architektem výstavy "Člověk v přírodě". V 15 hod.

Zbrašín, přírodní sportovní areál: Zbrašínská pouť 2019 – pořádá TJ Sokol Zbrašín - Hořany, OÚ Zbrašín - dechová hudba Oharka Jaromíra Laksy, stánky, kolotoč, houpačky, střelnice (po oba dny), bohaté občerstvení zajištěno, v sobotu pouťová zábava - hraje "100 % live" - vstupné 100 Kč. Od 20 hod.

Smolnice, statek čp. 4: Letní odpoledne na statku - Setkání s Václavem Cílkem, I. Tausinger – klavír. Od 16 hod.

Roubenka, výstaviště Louny: Aliance rock – vstupné 50 Kč. 0D 19 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Galerie města Loun: Výstava Vuk Zörner – Krajina kostel figura. Poslední den výstavy. Od 14 do 18 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kinematograf bratří Čadíků – film Čertí brko. Od 21.30 hod.

Zbrašín, přírodní sportovní areál: Zbrašínská pouť 2019 - kolotoče, houpačky i střelnice v provozu od rána, dechová hudba Oharka Jaromíra Laksy od 14 hod., stánky, bohaté občerstvení zajištěno. Od 14 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 19. ČERVENCE

Letní kino Podbořany (koupaliště): Ženy v běhu. Ve 21.30 hod.

Music club Bílá Růže Podbořany: Červenec na Růži – páteční taneční mejdan, hraje DJ Karel Beran. Od 21 hod.

SOBOTA 20. ČERVENCE

Schillerova rozhledna Kryry: Otevřeno každou sobotu a neděli a o svátcích od 12 do 16 hodin.

Kaple Všech svatých u Petrohradu: Kaple otevřena každou sobotu a neděli od 14 do 16 hod.

Fotbalové hřiště Petrohrad: Fotbalový turnaj – zve spolek VEEV, pojďte strávit skvělý den při fotbalovém turnaji - v rámci tohoto dne bude předán šek Lynettce, která vás překvapí, jaký pokrok za rok udělala! Od 10 hod.

Siřem, hřiště u kostela: Volejbal – tradiční letní turnaj šestičlenných smíšených družstev bez věkových či jiných omezení, občerstvení zajištěno. Od 10 hodin. 

Malá Černoc: Tour de Bier - tradiční závody na kole, soukromý pořadatel. Start od 12.30 hod. 

Soběchleby, před bývalou školou: Tradiční taneční zábava - k tanci a poslechu zahraje Martin Mizerák, bohatá tombola, točené pivo, grilované klobásy atd. Od 19 hod. 

Zámek Krásný Dvůr: Večerní komentovaná procházka zámeckým parkem – přijďte si užít kouzlo jednoho z nejstarších krajinářských parků po setmění včetně návštěvy osvětleného Novogotického templu. Délka procházky zhruba 2 hodiny. Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou obuv a svítilnu. Vstupné 120 Kč, snížené 80 Kč. Cca od 21 hod.

Libyně, kostel sv. Jiljí: Noc světel – tradiční koncert při svíčkách v kostele sv. Jiljí. Vystoupí podbořanský pěvecký sbor Egeria a hosté. Zve spolek Za záchranu kostela sv. Jiljí. Ve 21 hodin.

Music club Bílá Růže Podbořany: DJ Kopys - OPEN AIR na zahrádce Magic Baru. Od 21 hod.

Koupaliště Krásný Dvůr: Letní kino - promítání filmu Po čem muži touží, vstup zdarma. Od 21.30 hod.

NEDĚLE 21. ČERVENCE

Libyně u Lubence: Otevřeno – kostel s unikátním vitrážovým muzeem otevřen v sobotu a neděli. Klíče od Vochlické rozhledny se vyzvedávají v kostele. Od 13 do 16 hodin.

Schillerova rozhledna Kryry: Otevřeno každou sobotu a neděli a o svátcích od 12 do 16 hodin.

Kaple u Petrohradu: Kaple Všech svatých otevřena každou sobotu a neděli od 14 do 16 hod.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video