Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2019-07-30 10:32:00

Týdeník Nástup č. 30 již ve středu 31. července ve Vašich schránkách a na stáncích.

Na titulní straně najdete článek o dopadeném lupiči, který na Chomutovsku vyloupil několik aut, dozvíte se jak se město Jirkov snaží vracet život do centra města nebo o zprovoznění nového skateparku v Kadani. Na dalších stranách píšeme o opravě vodovodu v klášterecké Nádražní ulici i o chystaném blokovém čištění, jenž v Chomutově potrvá od srpna do října. Nechybí ani další, v pořadí již pátý, snímek k naší soutěži o vyhlídkové lety či miminka z chomutovské porodnice. Na sportu se dočtete jak si vedli fotbalisté Chomutova proti Viktorii Plzeň nebo posilách kadaňských a chomutovských hokejistů.   

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video