Opraví vodovod v klášterecké Nádražní ulici

2019-08-04 09:30:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (r) — Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahajuje další plánovanou investiční akci tohoto roku, tentokrát v Nádražní ulici v Klášterci nad Ohří. Rekonstruovat bude 285 metrů vodovodu pro zhruba stovku napojených obyvatel.

V uvedené lokalitě se nachází vodovod tvořený ocelovým potrubím, který je inkrustovaný s narůstajícím počtem poruch.  Co se týká kanalizace, tvoří ji stoka z betonu z roku 1970, u níž kamerová prohlídka prokázala, že je v dobrém technickém stavu a rekonstrukci nevyžaduje. Předmětem stavby je rekonstrukce 285 metrů vodovodu. Nový vodovod bude tvořit potrubí z tvárné litiny o průměru 100 milimetrů, které bude položeno v paženém výkopu v původní trase. Na vodovodním řadu bude zhotoven jeden hydrant před budovou nádraží. Na řadu bude přepojeno 8 přípojek a jedna bude zrušena (jedná se o přípojku k zaniklému pítku). Podchod pod teplovodním kanálem bude řešen bezvýkopově osazením potrubí do ocelové chráničky. Začátek úseku vyměňovaného vodovodu je v křižovatce ulic Nádražní a Pražská u autobusového nádraží. Úprava končí před budovou nádraží napojením na stávající řad. 

Rekonstruované vodovodní řady budou při rekonstrukci odstaveny a zásobování okolních nemovitostí pitnou vodou bude zajištěno provizorním povrchovým vodovodem.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video