Buškovice se připravují na okresní přebor

Redakce 2019-08-04 22:31:00

Fotbalisté Baníku Buškovice zahájili neoblíbenou část fotbalové sezóny - letní přípravu. Ta je však důležitá a před letošní sezónou ještě důležitější. Je potřeba se pořádně připravit před startem okresního přeboru, kam se díky dvěma postupům v posledních dvou letech Buškovice posunuly a kde hrály naposledy ještě před Sametovou revolucí.

I z toho důvodu letní příprava odstartovala již 8. července, kdy na hráče čekal první z běžeckých tréninků. Během letní přípravy si Buškovičtí zahrají také přátelská utkání. První potvrzené je 3. 8. 2019 v Jesenici. Na úvod přípravy si Buškovice zahrály také na turnaji v Nepomyšli, kde po výhrách 3:1 nad domácí Nepomyšlí a 3:2 ve finále nad Starou gardou Vroutek, slavili celkové vítězství.

V hráčském kádru patrně nedojde k výraznějším změnám. Otazníky visí nad dalším působením Daniel Pecháč, František Kováč. Naopak během letní přípravy se pokusí do týmu prosadit hlubanská dvojice Josef Krejčí a Slavomír Kudláček.

Před startem sezóny je také důležité vyřešit jednu z podmínek pro působení v nejvyšší okresní soutěži, což je vybudování zábradlí kolem hřiště. Naštěstí v tomto již koná město Podbořany, které dlouhodobě Buškovické fotbalisty podporuje. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video