Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-08-06 10:33:00

Region Podbořanska č. 31 již ve středu 7. srpna ve vašich schránkách a na stáncích.

V nejnovějším Regionu Podbořanska si přečtěte o projektu česko-německého přátelství v Podbořanech, o chystané archeo-exkurzi na Vlčí horu, co vše zažily děti na příměstských táborech DDM Podbořany, přinášíme emotivní příběh Vojtíška Bulavy z Vroutku nebo reportáž z pietního shromáždění k výročí Českého Malína. Dozvíte se také, jak velký byl zájem o pohádkovou cestu První České v Podbořanech a o Anenské mši v Čárce. Nechybí další snímek soutěže o vyhlídkové lety a poetické srpnové okénko. Za kulturou se vypravíte do kryrského letního kina a další pozvánky najdete v rubrice Kam za kulturou. Sportovní strana pak přináší novinky z letní přípravy fotbalistů, ohlédnutí za volejbalovým turnajem v Siřemi, pozvání na letní soustředění florbalistů nebo reportáž z letního tábora v Lubenci.

Více čtěte v Regionu, který vychází ve středu 7. srpna.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video