Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-08-06 10:33:00

Region Podbořanska č. 31 již ve středu 7. srpna ve vašich schránkách a na stáncích.

V nejnovějším Regionu Podbořanska si přečtěte o projektu česko-německého přátelství v Podbořanech, o chystané archeo-exkurzi na Vlčí horu, co vše zažily děti na příměstských táborech DDM Podbořany, přinášíme emotivní příběh Vojtíška Bulavy z Vroutku nebo reportáž z pietního shromáždění k výročí Českého Malína. Dozvíte se také, jak velký byl zájem o pohádkovou cestu První České v Podbořanech a o Anenské mši v Čárce. Nechybí další snímek soutěže o vyhlídkové lety a poetické srpnové okénko. Za kulturou se vypravíte do kryrského letního kina a další pozvánky najdete v rubrice Kam za kulturou. Sportovní strana pak přináší novinky z letní přípravy fotbalistů, ohlédnutí za volejbalovým turnajem v Siřemi, pozvání na letní soustředění florbalistů nebo reportáž z letního tábora v Lubenci.

Více čtěte v Regionu, který vychází ve středu 7. srpna.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video