Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-08-06 10:33:00

Region Podbořanska č. 31 již ve středu 7. srpna ve vašich schránkách a na stáncích.

V nejnovějším Regionu Podbořanska si přečtěte o projektu česko-německého přátelství v Podbořanech, o chystané archeo-exkurzi na Vlčí horu, co vše zažily děti na příměstských táborech DDM Podbořany, přinášíme emotivní příběh Vojtíška Bulavy z Vroutku nebo reportáž z pietního shromáždění k výročí Českého Malína. Dozvíte se také, jak velký byl zájem o pohádkovou cestu První České v Podbořanech a o Anenské mši v Čárce. Nechybí další snímek soutěže o vyhlídkové lety a poetické srpnové okénko. Za kulturou se vypravíte do kryrského letního kina a další pozvánky najdete v rubrice Kam za kulturou. Sportovní strana pak přináší novinky z letní přípravy fotbalistů, ohlédnutí za volejbalovým turnajem v Siřemi, pozvání na letní soustředění florbalistů nebo reportáž z letního tábora v Lubenci.

Více čtěte v Regionu, který vychází ve středu 7. srpna.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video