Memoriál Hlaváčkových vyhrály Lenešice

Lucie Steklá 2019-08-08 08:37:00

Pět fotbalových týmů se v horkém sobotním dni utkalo o vítězství na 34. ročníku Memoriálu Josefa a Zdeňka Hlaváčkových v Ročově - Měcholupy, Ročov, Lenešice, Kozly a německý Rotschau.

. Protože bylo týmů jen pět, o jeden méně, než bývá na turnaji zvykem, hrál se systémem každý s každým. A jaké byly výsledky jednotlivých utkání? Ročov - Měcholupy 1:2, Lenešice - Kozly 0:2, Měcholupy - Rotschau 1:4, Ročov - Lenešice 0:2, Kozly - Rotschau 0:1, Měcholupy - Lenešice 0:4, Ročov - Kozly 1:1, Lenešice - Rotschau 0:0, Měcholupy - Kozly 0:3 (na snímku), Ročov - Rotschau 1:0. Po páté hodině odpolední bylo jasno a vítězi - týmu Lenešic, byl předán pohár. Druhé místo vybojovali hráči týmu Kozly, třetí byl tým spřátelené obce Rotschau, domácí Ročov se umístil na čtvrtém místě, páté skončily Měcholupy. Ceny fotbalovým týmům předávala místní rodačka Adéla Citová, mistryně světa, Evropy i republiky ve sportovním aerobiku. Fotbalový turnaj vznikl na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Uspořádán byl jako přípravný a zpestření mezi jarní a podzimní částí fotbalových soutěží. Od roku 2012 se původní název turnaje Memoriál Josefa Hlaváčka změnil na dnešní, neboť v tomto roce zemřel bratr J. Hlaváčka Zdeněk, který byl členem výboru a blízký přítel ročovského fotbalu. Po turnaji následovala taneční zábava, nechyběl ohňostroj. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video