Líšťanská neckyáda, odpoledne plné zábavy

Lucie Steklá 2019-08-13 13:35:00

Líšťany (lus) Krásné letní počasí přálo sobotní neckyádě v Líšťanech. 

Tu již po několikáté uspořádal Klub svobodných mládenců, Sbor dobrovolných hasičů Líšťany a obec Líšťany. Na vodní plochu se nejprve vypravila plavidla různých tvarů, velikostí i barev. Někdo zvolil klasické necky, jiný je poupravil, další věnoval hodiny práce přípravě originálního plavidla. Po soutěžích plavidel se dostalo také na diváky. Po lávce přes rybník měly děti za úkol přejít z jedné stany na druhou, kde získaly pamětní list za účast na Líšťanské neckyádě 2019, a když už byli na druhém břehu všichni, museli se po lávce vrátit zpět tak, aby nespadli do vody a list si nenamočili. A zvládli to všichni. Během odpoledne nemohly chybět ani souboje na lávce, koho soupeř dostal třikrát do vody, prohrál. A pustili se do nich muži i kluci.  


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video