Dobročinný kabelkový veletrh v Kadani

2019-09-05 11:53:00

KADAŇ (r) — Kabelkový charitativní veletrh připravují v Kadani. Princip je jednoduchý — stačí vzít doma již nepoužívanou kabelku (či kabelky; čím více, tím lépe) stačí přinést na některé ze sběrných míst, kde je zařadí do prodejního fondu; nabízené zboží pak koupí někdo jiný s vědomím, že jeho peníze prospějí jiným. Sběrná místa jsou v Městské knihovně Kadaň — včetně její pobočky v Golovinově ulici —, a ve chráněném bydlení Naděje, Švermova 569. Dobročinné nákupy kabelek v Orfeu vypuknou sice až 11. prosince, ale odevzdávat je lze na uvedených místech už od 1. září. „Na kabelkovém veletrhu pak mohou všichni zájemci nakupovat. Výtěžek z prodeje darovaných kabelek putuje na dobrou věc! Díky němu budou uhrazeny náklady na kulturní a pohybové aktivity osob s duševním onemocněním či mentálním postižením,” uvedli organizátoři.

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video