Kam na Chomutovsku za kulturou

Redakce 2019-09-19 18:04:00

Kulturní tipy, kam vyrazit na Chomutovsku.

PÁTEK 20. ZÁŘÍ

Červený Hrádek — od 18 hodin na zámku poslední koncert úspěšného prvního ročníku Zámeckých pátků, bude tentokrát v rytmu jazzu. Vystoupí orchestr Red Dwarf Band pod taktovkou Viléma Liebiga a poté Jazz Combo Cv. 

Klášterec nad Ohří — od 19 hodin na zámku popový smíšený sbor Všelijak.

Chomutov - Hora sv. Šebestiána — sraz v 17 hodin na návsi v Hoře sv. Šebestiána. Za jeleny na Šebík aneb poslech jelení říje. Tentokrát Oblastní muzeum v Chomutově připravil pro vás skutečnou "lahůdku". Můžete se zúčastnit výpravy za jeleny a být přítomni jelení říje. Rezervace účasti Čestmír Ondráček, 474 651 251, 607 635 011, ondracek@muzeumchomutov.cz. Projekt je realizován za finančního přispění Statutárního města Chomutova. 

Chomutov — od 15 hodin v areálu Hřebíkárna Bezručák festival 2019.

Kadaň — VinoTour Kadaní - v 15 hodin proběhne výroční jízda. Vůz s vínem a muzikanty vyrazí od vinotéky Pálava, pojede přes Mírové a Studentské náměstí až ke kinu Hvězda a zpět. Koštování vína zdarma!

SOBOTA 21. ZÁŘÍ

Kadaň — od 10 hodin celodenní program ve Františkánu - 20. svatováclavské vinobraní v Kadani. Tombola, fotobudka, ochutnávka vín a burčáku. Vstupné je 50 Kč a v jeho ceně je prohlídka kláštera! Degustace vína s komentářem odborníka, prohlídka sklípků, hudba k tanci a poslechu! Zahrají vám kapely Vojtara, Linda a Cimbálová muzika M. Broučka, Jožka Černý s cimbálovou muzikou! 

Chomutov, nám. 1. Máje — od 8 hodin Farmářské trhy.

ÚTERÝ 24. ZÁŘÍ

Chomutov — od 19 hodin v Městském divadle Velké lásky v malém hotelu. Bláznivá komedie Raye Cooneyho.

PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 30. září v kostele sv. Ignáce Unfocused — Ladislav Hovorka; v galerii Zlatý klenot výstava Vladimíra Franze; do 21. září v Galerii Špejchar Štěpán Jirák — Česká krajina; do 29. září v Oblastním muzeu výstava 11. stíhacího leteckého pluku.

Kadaň — do 29. září v hradním muzeu Kadaňský březen 1919; do 22. září v Galerii Josefa Lieslera Pavel Rajdl — obrazy, keramika.

Klášterec nad Ohří — v malém renesančním sále zámku výstava fotografií 10 let očima Štěpána Malasta. Součástí výstavy je model rekonstruovaného kulturního domu z LEGA; v galerii Kryt Osudové devítky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video