Kam na Chomutovsku za kulturou

Redakce 2019-09-19 18:04:00

Kulturní tipy, kam vyrazit na Chomutovsku.

PÁTEK 20. ZÁŘÍ

Červený Hrádek — od 18 hodin na zámku poslední koncert úspěšného prvního ročníku Zámeckých pátků, bude tentokrát v rytmu jazzu. Vystoupí orchestr Red Dwarf Band pod taktovkou Viléma Liebiga a poté Jazz Combo Cv. 

Klášterec nad Ohří — od 19 hodin na zámku popový smíšený sbor Všelijak.

Chomutov - Hora sv. Šebestiána — sraz v 17 hodin na návsi v Hoře sv. Šebestiána. Za jeleny na Šebík aneb poslech jelení říje. Tentokrát Oblastní muzeum v Chomutově připravil pro vás skutečnou "lahůdku". Můžete se zúčastnit výpravy za jeleny a být přítomni jelení říje. Rezervace účasti Čestmír Ondráček, 474 651 251, 607 635 011, ondracek@muzeumchomutov.cz. Projekt je realizován za finančního přispění Statutárního města Chomutova. 

Chomutov — od 15 hodin v areálu Hřebíkárna Bezručák festival 2019.

Kadaň — VinoTour Kadaní - v 15 hodin proběhne výroční jízda. Vůz s vínem a muzikanty vyrazí od vinotéky Pálava, pojede přes Mírové a Studentské náměstí až ke kinu Hvězda a zpět. Koštování vína zdarma!

SOBOTA 21. ZÁŘÍ

Kadaň — od 10 hodin celodenní program ve Františkánu - 20. svatováclavské vinobraní v Kadani. Tombola, fotobudka, ochutnávka vín a burčáku. Vstupné je 50 Kč a v jeho ceně je prohlídka kláštera! Degustace vína s komentářem odborníka, prohlídka sklípků, hudba k tanci a poslechu! Zahrají vám kapely Vojtara, Linda a Cimbálová muzika M. Broučka, Jožka Černý s cimbálovou muzikou! 

Chomutov, nám. 1. Máje — od 8 hodin Farmářské trhy.

ÚTERÝ 24. ZÁŘÍ

Chomutov — od 19 hodin v Městském divadle Velké lásky v malém hotelu. Bláznivá komedie Raye Cooneyho.

PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 30. září v kostele sv. Ignáce Unfocused — Ladislav Hovorka; v galerii Zlatý klenot výstava Vladimíra Franze; do 21. září v Galerii Špejchar Štěpán Jirák — Česká krajina; do 29. září v Oblastním muzeu výstava 11. stíhacího leteckého pluku.

Kadaň — do 29. září v hradním muzeu Kadaňský březen 1919; do 22. září v Galerii Josefa Lieslera Pavel Rajdl — obrazy, keramika.

Klášterec nad Ohří — v malém renesančním sále zámku výstava fotografií 10 let očima Štěpána Malasta. Součástí výstavy je model rekonstruovaného kulturního domu z LEGA; v galerii Kryt Osudové devítky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video