Dítě žije s rodiči ve stanu

Redakce 2019-09-19 07:40:00

CHOMUTOV (r) — Na stan, ve kterém spali muž a žena, narazili ve Vodní ulici během kontrolní činnosti chomutovští strážníci. Stanující uvedli, že zde dočasně bydlí právě proto, že jinou možnost v tuto chvíli nemají. V okolí se pohybovali dva psi, z nichž jeden se jevil jako agresivní a neklidný, a všude byly poházené hračky a dětské oblečení. Proto se strážníci okamžitě dotázali, zda je na místě i nějaké dítě. Pár přiznal, že ve stanu je jejich maličká dcerka. Když strážníci kontrolovali, zda je v pořádku, zjistili, že má poraněnou tvář. To rodiče vysvětlili tím, že byla pokousána jejich psem; zranění posléze na místě ošetřila ZSS. Dcera prý ve stanu žije s rodiči již přes měsíc, tudíž o tom strážníci vyrozuměli sociální pracovnici.

Následující směnu kontrolu zopakovali a dozvěděli se, že holčička je v nemocnici, jelikož se jí na ošetřené ráně objevila boule. Hlídka si i tuto informaci jela ověřit na dětské oddělení a na místě se dozvěděla, že opravdu probíhá léčba, aby se zamezilo infekci. Strážníci proto opětovně vyrozuměli pracovnici oddělení sociálně– právní ochrany dětí, která si událost převzala k dalšímu řešení.

Foto: Městská policie Chomutov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video