Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-09-10 14:47:00

Týdeník Žatecké noviny č. 36 vychází ve středu 11. září ve vašich schránkách a na stáncích!

V druhém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o oslavách chmele a piva - 62. DOČESNÉ, výstavě KAKTUSŮ a SUKULENTŮ v prostorách Staré papírny, personálních změnách v ŽATECKÉ TEPLÁRENSKÉ, nové nabídce pro naše PŘEDPLATITELE, vytopení Mateřského centra SEDMIKRÁSKA, zásahu dobrovolných ZÁCHRANÁŘŮ při Dočesné, tradiční DEGUSTACI piva v Chmelařském institutu, TŘÍDĚNÍ ODPADŮ, kotlíkových dotacích, díky nimž se zrevitalizují ŽATECKÉ PARKY, nabídneme také reportážní fotografii ze ZAHRADY místní hotelové školy, kam bylo možné zajít se občerstvit během víkendových oslav a další zpravodajství.

Sportovní strana nabídne ÚSPĚCH KANOISTŮ Slaninů a jejich postup na mistrovství světa, znovuotevření KRYTÉHO BAZÉNU, výhru HÁZENKÁŘŮ a naopak prohru HÁZENKÁŘEK i start fotbalové sezóny PŘÍPRAVEK. Nechybí ani fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ, festivalové OZVĚNY v Chrámu chmele a piva a archeologicko-antropologickou výstavu ve STARÉ PAPÍRNĚ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video